Logan Lerman upozorňuje na problém, který by byl s jeho obsazením do seriálu Percy Jackson and the Olympians

Logan Lerman upozorňuje na problém, který by byl s jeho obsazením do seriálu Percy Jackson and the Olympians

24.1.2023 19:00


Logan Lerman, který hrál ve filmech o Percym Jacksonovi, poukázal na hlavní problém s jeho obsazením do role v připravovaném seriálu od Disney+.


V rozhovoru pro Esquire Logan Lerman hovořil o své průlomové roli a o tom, zda by se mohl vrátit do světa Percyho Jacksona v nové sérii. Podle třicetiletého herce ho oslovili lidé, kteří se domnívají, že by se měl vrátit v jiné roli, než jakou hrál ve filmech, v roli otce Percyho Jacksona a boha moří Poseidona. I když je to zajímavá myšlenka, Logan si nemyslí, že je na tuto roli ještě dost starý, a říká, že by se do ní neobsadil, ani kdyby byl v tvůrčím týmu. Obsazení Poseidona do seriálu zatím nebylo oznámeno, ale teorie, že Luke Arnold by mohl být jednou z možností díky svému spojení s tvůrcem seriálu Jonathanem E. Steinbergem, je opodstatněná.

Pořád se mě někdo ptá, jestli budu hrát Poseidona, a já si říkám, jestli jsem dost starý na to, abych hrál Poseidona. Myslím, že na to nejsem dost starý. Neobsadil bych se do té role, ani kdybych byl součástí tvůrčího týmu. Nevím, všechno jsou to hypotetické úvahy, takže nemám tušení. Jsem akorát v myšlenkách nad tím, nad čím teď pracuju, takže kdykoli dostanu tuhle otázku, tak si říkám, že nemám tušení. Je tolik věcí, které o tom projektu prostě nevím. Ale co vím, je, že na něm dělá Rick Riordan, a to je pro fanoušky série Percy Jackson docela fajn. Jsem nadšený, že tito fanoušci dostanou tuto verzi příběhu a uvidíme, co s tím udělají.


Foto: Fox

Seriál se již blíží k závěru natáčení první sezóny a mnoho hlavních rolí je již obsazeno. Walker Scobell získal hlavní roli, Leah Sava Jeffries si zahraje Annabeth Chase a Aryan Simhadri doplní hlavní trio v roli Grovera Underwooda. Očekává se, že seriál bude mít premiéru někdy koncem roku 2023 nebo 2024.

Chtěli byste, aby si přeci jen Logan Lerman Poseidona zahrál?


Jít na Percy Jackson and the Olympians | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře