CBS navyšuje vysílací tempo poslední řady Person of Interest

CBS navyšuje vysílací tempo poslední řady Person of Interest

7.5.2016 19:22
TheDarkKnight


Závěrečná pátá řada seriálu Person of Interest se těší velkému zájmu i sledovanosti, a tak stanice CBS zvyšuje vysílací tempo posledních třinácti epizod. Počínaje tímto pondělím se tak mohou diváci těšit na dvě epizody za týden.


Návrat Person of Interest s jeho závěrečnou řadou je diváky nadmíru očekávanou událostí, která se těší nejen velkému zájmu, ale i vysoké sledovanosti. Stanice CBS se tak uchyluje k značně nečekanému kroku.

Tímto pondělím počínaje odvysílá CBS každý týden dvě epizody seriálu, a to dokonce hned za sebou. Druhou epizodu tak namísto v úterý uvidí diváci již v pondělí devátého května. Epizody třetí se dočkají následující den, tedy desátého května. (Vzhledem k časovým pásmům budou v České republice dostupné všechny epizody s denním zpožděním.) Stejného vysílacího vzorce by se měla stanice držet i u zbylých deseti epizod.


Konec páté série Person of Interest a s ní i celého seriálu tak nastane mnohem dříve, než se původně očekávalo, tedy již čtrnáctého června. Zakončí ji dvojice epizod .exe a Return 0.


Jít na Person of Interest | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!