Predátor: Evoluce

Predátor: EvoluceVylepšeni technologiemi a DNA jiných ras se Predátoři vrací na Zemi a opět jsou pro náš svět velkou hrozbou.

Základní informace

Originální název: The Predator
Premiéra: 14. září 2018 (USA), 12. září 2018 (ČR)
Režie: Shane Black
Scénář: Shane Black, Fred Dekker
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Olivia Munn (Casey Bracket), Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Jacob Tremblay (Rory McKenna), Yvonne Strahovski (Emily McKenna), Sterling K. Brown (Traeger), Trevante Rhodes (Nebraska Williams), Thomas Jane (Baxley), Keegan-Michael Key (Coyle), Alfie Allen (Lynch), Augusto Aguilera (Nettles), Jake Busey (Keyes), Mike Dopud (Dupree)
Stopáž: 108 minut
Naše hodnocení: Recenze 

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.(CinemArt)Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře