Predátor se vrátí už 13. září

Predátor se vrátí už 13. září

29.8.2018 22:48


Premiéra nového filmu z univerza Predátorů se pomalu blíží, proto oživujeme zdejší web a chystáme pro vás nejen profil zmiňovaného snímku, ale i profily postav.


V nejnovějším pokračování se Predátoři vrací silnější, než kdy předtím a přináší s sebou zkázu a zmar. Proti nim se však postaví skupinka armádních vyvrhelů a jedna bioložka, kteří utvoří poslední linii obrany. Pod snímkem je podepsán scenárista a režisér Shane Black, který se podílel na filmech Lethal Weapon, Iron Man 3 či Nice Guys.

Hlavní role si letos rozdělili hvězdní Boyd Holbrook (Logan), Olivia Munn (Six), Thomas Jane (The Expanse), Sterling K. Brown (Black Panther) a Jacob Tremblay (Shut In). V menší roli se ve filmu původně měl objevit i Arnold Schwarzenegger, nakonec se ale s Blackem nepohodl a z natáčení odstoupil.


Celá sestava hezky pohromadě. Foto: Twentieth Century Fox

Snímek navazuje jen na první dva filmy, tedy na Arnoldovu a Gloverovu eskapádu, ignoruje pak události crossoveru AvP. Dle tvrzení Blacka pak i jeho dílo spadá do rozvětveného univerza se sériemi Alien, Blade Runner a Alien vs. Predator.

V tuzemských kinech film očekávejme 13. září. Už se na návrat mimozemských lovců těšíte?


Jít na Predator | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!