Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

4.2.2018 20:30


Kromě Alison a Mony by se v chystaném spin-offu mělo objevit ještě dalších šest hlavních postav, jejichž jména a popisy najdete uvnitř. Jednu z nich si zahraje mladá herečka Sofia Carson.


První novou tváří chystaného spin-offu je herečka Sofia Carson (Descendants), která ztvární Avu Jalali. Ava je popisována jako stylová dívka s vekou osobností a doufá, že bude jednou úspěšná návrhářka. Svou brilantní mysl využívá k blogování a kódování. Jen se jí neptejte, proč její rodiče nedávno opustili zemi – je to její velké tajemství.

Příspěvek sdílený Sofia Carson (@sofiacarson)</a>, <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–11–16T18:53:05+0­0:00“>Lis 16, 2017 v 10:53 PST</time>


Popisy dalších postavy, která zatím nebyly obsazeny: 

Caitlin Martell-Lewisová – chytrá a hezká dcera dvou matek, z nichž jedna je senátorkou Spojených států. Ráda by šla v politických stopách své matky, pokud ji do té doby nezničí její tajemství.

Dylan Wright – výborný cellista, který se snaží využít svou vášeň k hudbě, aby se dostal pryč ze svého rodného města. Dylan miluje muziku skoro stejně jako svého přítele Andrewa.

Andrew – Dylanův přítel, který je hluboce oddaný studiu architektury. Zbytek svého volného času tráví s Dylanem.

Nolan Hotchkiss – rozený vůdce a dědic rodinného podniku. Využívá a manipuluje se svými přáteli a rodinou, aby si udržel obraz zlatého chlapce. Nemá rád lidi s autoritou, slovo „ne“ a prohry.

Jeremy Beckett – pohledný Brit s vypracovaným tělem, je popisován jako okouzlující a vtipný. Také je inteligentním vědcem pracujícím pro Hotchkiss Industries.

Zdroj: TVLine

První informace o chystaném spin-offu


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře