Aria Montgomery

Aria Montgomery

Lucy Hale Sezóny 7 2010 - 2017


Aria bývala z lhářek nejzvláštější. Až po zmizení Ali konečně „dospěla“.

Před tím, než Alison zmizela, byla Aria poněkud alternativní a nosila růžový proužek ve vlasech. Byla ze všech pěti dívek ta nejzvláštnější. S holkami si byly velmi blízké. Po Aliině zmizení se Aria i s rodinou odstěhovali na rok na Island a zpět se vrátila vyspělejší, bez svého růžového pramínku. Je to milá a starostlivá kamarádka, která je ochotná všechny bránit proti -A.

Alison s Ariou zjistily, že její táta udržuje románek s jednou studentkou z vysoké školy, když se schovávaly Moně. Od té doby měla Alison na Ariu páku, protože ta to chtěla udržet jako tajemství. Kvůli tomu, že jí s tím Alison neustále popichovala, jí Aria začala trochu nenávidět.

Potkala se v baru s Ezrou Fitzem, jejím budoucím učitelem angličtiny, zapletla se s ním a udržuje s ním celou dobu románek. -A na to přišla a několikrát je kvůli tomu vydírala.
Aria není cílem -A tak často jako ostatní, nejspíš je to kvůli tomu, že si s Alison před jejím zmizením tolik nerozuměla. Ale i tak jí -A několikrát pěkně znepříjemnila život – ničí její vztahy a může za rozvod jejích rodičů.

Foto: Freeform
loading…