S02E04: First Down

S02E04: First Down

CZ 11.9.2006 8 960 000 45 minut


John Abruzzi se vydává po své nemesis Fibonaccim, ale policie předvídá jeho kroky a je na něj skvěle připravena v čele s Mahonem.

Michaela, Linca a Niku přepadává Bellick a Geary. Společně je uvězní v jedné chatě. Bellickovi nejde o udání vězňů, ale o Westmorelandovo poklad. Bellickovi píchne guma a Geary míří do města jí vyměnit. Michael se mezitím pokouší něco vymyslet.

T-Bag se dostává do problémů z policisty. Vše nahraje na to, že je válečný veterán. Později cestuje s mužem, který uctívá vojáky. Muž má i dceru, na kterou T-Bag rozjede své triky. To se nelíbí otci dívky a chce T-Bagovi ublížit. Bagwell ho ale zabíjí a bere si jeho auto.

Sára se vrací do odvykovací kliniky, kde je i Paul Kellerman, který se tu zde vydává jako Lance. Sáře se také na kratičkou chvíli podaří spojit s Michaelem. Vše slyší Kellerman. Mezitím Tweener a Debra dál pokračují v cestě do Utahu.

Nika začíná být nervózní a nechce mít s únosem nic společného. Proto na Bellicka začíná hrát hru, že se mohou domluvit. V pravou chvíli Bellicka praští a osvobodí Michaela a Linca. Ti vzápětí také odzbrojí navrátivšího Gearyho. Michael, Lincoln a Nika utíkají.

Alexander Mahone nechává z řeky vytáhnout Scofieldovo harddisk. Vytahuje z něj data a dozvídá se o páce na Abruzziho. Také přichází na to, že ve vybuchnutém autě nebyl Michael ani Lincoln. Pátrání po nich se znovu obnovuje.

Abruzzi se vrací domů za svojí rodinou. Od jednoho svého známého dostane informaci o úkrytu Fibonacciho. John se sem ihned vydává, ale zjišťuje, že je to past. Vše nastražil Mahone, který si přečetl ze Scofieldova harddisku, že Abruzzi chce za každou cenu dostat Fibonacciho. Abruzzi se nevzdává a je zastřelen.

Michael a Lincoln se loučí s Nikou. Ta ještě stačí zahrát scénu, že jí Michael pouze zneužíval a zavolal jí pouze tehdy, když to potřeboval. Nyní chce Nika udat Michaela a Lincolna. Její plán jí ale překazí Lincoln. Michael a Lincoln se tak s Nikou rozcházejí ve zlém…
  • R.-TedyS
    R.-TedyS 22.4.2017 | 11:56:21

    Abruzzi jeden z těch oblíbených . :O


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)