S02E08: Dead Fall

S02E08: Dead Fall

CZ 23.10.2006 8 530 000 45 minut


Sucre a Michael vymysleli plán, jak ostatní vězně podfouknout, ale brzy zjišťují, že někdo podfoukl je. Sára se dostává do nebezpečí.

Michael, C-Note a T-Bag se loučí. Michael míří k lesu, kde se setkává se Sucrem. Nyní vidíme, že vše bylo domluvené. Sucre se měl pouze zbavit C-notea a T-Baga s rozdělováním peněz. Brzo ale oba zjišťují, že peníze nemají. Mají pouze plný batoh novin.

Mahone má mezitím problémy v práci s agentem Sullinsem. Vyčítá mu, že nechal zemřít dva vězně z Fox River, když nemusel. Sullins pátrá Mahoneovi v minulosti a Alex začíná mít strach. Najednou Sullins zastavuje pátrání. Mahone pracuje pro Společnost a poprosil od nich o pomoc se Sullinsem.

Lincoln se dostává k LJovi. Ví ale, že ho sleduje Společnost a dostat se k němu, nebude tak lehké. Vymyslí proto plán s jedním vandrákem, jak se dostat k LJovi. Na tento trik ale přichází i Společnost, ale už je pozdě. Lincoln a LJ jsou konečně spolu.

Michael a Sucre si lámou hlavu, kdo může mít peníze. Brzo přicházejí na to, že peníze má T-Bag. Z vysílačky policistky se dozvídají, že po nich jde policie a navíc jsou jim v patách. Michael a Sucre ihned mizí lesem. Při přechodu řeky si ale Sucre zadrhne nohu v kmeni spadnutého stromu.

Sára má mezitím potíže. Společnost se jí rozhodla definitivně odstranit. Sára dokáže utéct jednomu agentovi a ihned volá Bruci Bennettovi, příteli zesnulého Sářina otce. Ten je ovšem také pod vlivem Společnosti a posílá za Sárou další agenty. Sára naštěstí i jim utíká.

Policejní jednotky se blíží a Michael musí jednat. Sucre chce, aby ho tu nechal, to ale nepřipadá pro Michaela v úvahu. Brzo chytrým způsobem dokáže Sucreho zachránit. Společně utíkají a Michael schání auto. Sucre také volá svému kamarádovi, který mu oznamuje, že Maricruz řekla Hectorovi, že si ho nebere. Michael a Sucre se mezitím loučí a jejich cesty se rozdělují.

Bellick a Geary se konečně dostávají z Michaelova vězení. V televizi uslyší další pátrání po vězních a ihned se vydávají do domu ženy, ve které byl vykopaný Westmorelandovo poklad. Ta jim dává podrobné info o situaci a Bellick si dovtípne, že peníze má T-Bag. Je čas ho najít…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)