S02E10: Rendezvous

S02E10: Rendezvous

CZ 6.11.2006 8 630 000 45 minut


Michael se setkává se Sarou, která byla několik dní na útěku. Bellick a Geary dokážou ukořistit T-Bagovi peníze. T-Bag znovu přichází o ruku.

Sára se konečně schází s Michaelem. Vyčítají si pár věcí, Michael jí nabídne, aby společně s ním odletěla do Panamy. Celý rozhovor vyruší Mahone, který přišel na schůzku setkání. Michael se Sárou utíkají do plynárny. Mahone je jim v patách.

Bellick a Geary pokračují ve vyslíchání T-Baga. Ten se na chvíli dostane na svobodu a spolkne klíč, který je od schránky na nádraží, kde jsou peníze. Bellick s Gearym dávají T-Bagovi projímadlo a klíč nacházejí v jeho výkalech. Bellick s Gearym přivazují T-Baga k topení a volají policii.

Sucre volá Maricruz, ta mu ale telefon nezvedá. Od její sestry Terezy se dozví, že Maricruz odlétá do Ixtapy. Sucre jí tedy aspoň nechává vzkaz, že se za týden setkají na letišti v Ixtapě. Celou akci naruší policisté, ale Fernando tento problém vyřeší.

Lincoln a LJ jsou převáženi do vazby. Zničehonic se za nimi objeví auto a nabourá policejní vůz. Lincoln a LJ jsou zadrženi neznámými lidmi. Brzo se Lincoln dozvídá, že jde o jeho otce Alda, který jim chce pomoci. Také zjišťujeme, že jeden z pracovníků Lincolnova otce je od Společnosti.

Michael vypustí v plynárně plyn, který se rozléhá po celé místnosti. Vzápětí chytá Mahoneho do pasti a zavírá ho. Mahone nemůže Michaela střelit. Hned při prvním výstřelu by zemřel i on výbuchem vypuštěného plynu. Michael se Sárou utíkají do hotelu.

Bellick a Geary nacházejí ve schránce na nádraží peníze. Geary si je chce ale nechat pro sebe a Bellicka uhodí a bere mu peníze. T-Bag mezitím neví, co má dělat. Policie je na cestě a on se musí rozhodnout, jestli v domě Susan nechat svojí „znovuzrozenou“ ruku, nebo se nechat chytit.

Bill Kim prosí Kellermana, aby už navždy odstranil Sáru. Ta se mezitím rozhoduje, jestli má zůstat s Michaelem, nebo odejít. Po sprše Michael zjišťuje, že Sára je už pryč. Sára odchází od Michaela, ale je pevně rozhodnuta, že udělala správnou věc. Vzápětí ji chytá Kellerman…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)