S02E14: John Doe

S02E14: John Doe

CZ 22.1.2007 9 860 000 45 minut


Michael, Lincoln a Kellerman se snaží očistit Lilncolnovo jméno. Bellick zažívá kruté časy ve vězení, T-Bag se shledává se svou láskou Susan.

Michael, Lincoln a Kellerman odcházejí společně. Pomocí Kellermana, který je stále agent, se dostanou i přes zónu plnou policistů. Lincoln si uvědomuje, že Kellerman je muž, který se ho snažil zabít, už když byl ve vězení. Kellerman ale nyní tvrdí, že chce potopit prezidentku.

Bellick zažívá ve vězení kruté časy. Všichni ho tady šikanují a Bradovi se vrací věci, které kdysi dělal vězňům jako bachař. Smlsává si na něm jeden černoch. Bellick se už neudrží a uhodí černocha kamenem. Později Brad dostává co proto a lituje toho, co udělal.

T-Bag se dostává ke své lásce Susan, která ho nerada vidí. Její děti ho ale zbožňují, vůbec neví o tom, že Bagwell je úchyl a že byl ve vězení. T-Bag zabarikáduje Susan dům a nyní chce tady s ní žít. Vypráví jí příběh o své ruce a také jí zdůrazní, že když se o něco pokusí, tak jí zabije.

C-Note je zdrcený. Dcerce není zrovna nejlépe a chce, aby se k ní vrátila matka. C-Note malou stále utěšuje, že maminka se brzy vrátí. Sám se dozvídá, že jeho žena je nyní u soudu a na C-Notea nic neprozradila. C-Note si vše vyčítá a neví, co nyní má dělat. Navíc nemá žádné peníze.

Mahone leží v nemocnici se svojí ránou. Oznamuje Kimovi, že střílel Kellerman a že končí s prací. Stane se ale „nehoda“ a Alexovo syn je zraněn. Mahone se tedy vrací do práce a zabíjí člověka, který byl zodpovědný za „nehodu“. Alex začíná s pátráním po Kellermanovi.

Michael, Lincoln a Kellerman míří do Montany za Terrencem Steadmanem. Zlikvidují ochranku a Terrence uvězní a odvážejí ho do hotelu. Nyní chtějí, aby Terrence vystoupil před médii a řekl, že je bratr prezidentky. Je to jediná šance, jak Lincolna ospravedlnit.

Steadman ale nesouhlasí. Bojí se. Navíc nemohou vzít žádné vzorky z Terrencova těla. Vše je zfalšované a Terrence je pouze pan „nikdo“. Michael začíná řešit situaci a volá sám na sebe policii. Terrence dostává strach a zabíjí se. Jejich poslední naděje zmizela…
  • R.-TedyS
    R.-TedyS 2.5.2017 | 9:11:47

    Bellick docela BADASS, aspoň že máme pohled na staré dobré vězení Illinois .


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)