S02E18: Wash

S02E18: Wash

CZ 26.2.2016 9 420 000 44 minut


Mahone tlačí na C-Notea, ať najde Scofielda. Michael se setkává se záhadným Cooperem Greenem. Kellerman si obstarává sniperku.

Po poslechnutí nahrávky Lincoln usoudí, že ji budou muset předat někomu z vlády, komu se dá věřit. Lincoln proto volá Jane, ženě, která se stará o LJe a má blízko k Lincolnovu otci. Ta navrhuje muže jménem Cooper Green. Ten jim může pomoci. Michael se s ním spojuje.

Kellerman si mezitím schání snipera. Poté přichází za svojí sestrou, po které chce, aby si ho pamatovala jako dobrého člověka. Sám prý Paul chce udělat něco strašného. Později Kellerman poslouchá program prezidentky Reynoldsové a na jeden její program se vydává i se zbraní.

T-Bag se mezitím setkává s jedním psychologem. Nesetkává se s ním, že by měl problém, ale kvůli tomu, že jsou si oba podobní. Bagwell později psychologa zabije a bere si jeho identitu. Poté T-Bag vyráží do Mexika. Jeho peníze jsou dány do zavazadlového prostoru.

Bellick se znovu schází s Mahonem a chce od něj odměnu za Haywirea. Mahone ho ale pouze posílá do Mexika, kde byl spatřen Sucre. Ten mezitím dorazil s Maricruz ke své tetě. Brad se tedy vydává do Mexika. Letí ve stejném letadle jako T-Bag.

Michael a Green si dávají schůzku. Michael s Lincolnem podrobí Coopera testu, jak ho zbavit ochranky a štěnic. Sára mezitím navštěvuje hrob svého otce, kde za ní přichází Bruce Bennett. Prozrazuje jí, že pro Společnost nepracuje. Byl odposloucháván.

Sára a Bruce přicházejí do kanceláře Coopera Greena. Zjišťují, že se Michael setkal s někým jiným. Na to ale přichází i Michael s Lincolnem a od Coopera utíkají. Ten mezitím ale stačil zavolat Mahoneovi. Pravý Green bratrům oznamuje, že nahrávka nemůže ospravedlnit Lincolna, ale může sesadit prezidentku. Michael a Lincoln ji tak chtějí vydírat, aby jim dala milost.

C-Note posílá Michaelovi vzkazy na net, aby mu pomohl. Mahone s ním ztrácí trpělivost a převáží ho do Fox River. Už ho nepotřebuje, nyní mají ke Scofieldovi blízko. Mahone slibuje C-Noteovi, že o jeho rodinu bude postaráno, pouze v případě, když se C-Note oběsí…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)