S04E06: Blow Out

S04E06: Blow Out

CZ 29.9.2008 5 280 000 44 minut


Generál se začíná bát, že po něm někdo jde. Michael s ostatními jsou na stopě další kartě, a T-Bag se snaží přijít na záhadnou Whistlerovu knihu.

Don Self začíná mít problémy se Společností. Generál vysílá svého technika na zjištění iformací ze Selfova počítače. Ten nic nezjistí, proto na celou akci Generál nasadí Wyatta, který vyhrožuje Donovi, aby se o Generála nezajímal. Self začíná mít strach.

Michael a spol. vyrážejí k dalšímu držiteli karty, který se nachází na závodě na koních. Pomocí spolupráce Bellicka, Sáry a Sucreho se Mahone vloupá do kanceláře ředitele, kde zanechá Rolandovo přístroj na stahování. Michael si mezitím obstarává přístroj na otevření brány číslo 8.

Po neúspěšném startu koně s číslem 8, na kterého si vsadil držitel karty, se rozpoutá krize. Držitel karty se vydává do kanceláře ředitele a ztěžuje si. Při ztěžování se stáhne jeho karta do přístroje. Sára znovu odpoutává pozornost strážce a Mahone se vrací pro kartu. Je ale odhalen a zatčen. Mahone má ale falešnou identitu, takže policie nepoznává, o koho jde.

Gretchen se vrací domů za svojí sestrou a za svojí dcerou, která si myslí, že její matka je Gretchen sestra. Gretchen si opatřuje zbraň a vyráží na cestu. Vydává se za manželku Jamese Whistlera a opatřuje si místo, kde James má bydlet. Ihned se tam vydává.

Self nedokáže dostat Mahoneho z vězení, pouze dokáže získat jeho zabavené věci, kde nechyběl přístroj se stáhnutou kartou. Nyní tedy má Michael a spol. už čtyři karty. Všichni se tedy zaměřují na dalšího držitele karty. Mahone také volá Michaelovi z policejní stanice. Chce, aby zabil Wyatta.

Zatímco si Self myslí, že Michael a spol. mají spadeno na dalšího držitele, tak se všichni vydávají do soudní síně osvobodit Alexe. Sem také přichází Wyatt, který sledoval Selfa, který si sem přišel vyzvednout Rolandovo přístroj. Michael a Lincoln přestřihnou dráty elektrického proudu a Sucre mezitím při tmě odvede Alexe pryč. Wyatt pouze sleduje, jak všichni mizí.

Mahone děkuje všem, že ho osvobodili. Je za to rád. Později volá Wyattovi a slibuje mu, že ho dostane. Wyatt se mu pouze vysmívá do telefonu. Papírek, kde měl napsané jeho číslo, vyhazuje do koše. Vzápětí papírek z koše sebere Roland.

T-Bag se snaží přijít, co měl Whistler v úmyslu v budově Gate. Bohužel na to nepřichází, navíc má další problémy v práci. Jeho spolupracovník našel neshody v jeho spisu. T-Bagovi nezbývá, než utíkat. Vrací se do Whistlerova domu pro svoje věci. Náhle přichází Gretchen, praší ho a ptá se ho, kdo je…
  • Posspi
    Posspi 4.1.2018 | 21:08:00

    Noo..:D T-Bag a Gretchen?? Na to se těším, ten jí srovná jako nikdo..:D Hned se vrhám na další epizodku.


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)