S04E11: Quiet Riot

S04E11: Quiet Riot

CZ 17.11.2008 5 520 000 45 minut


Michael a jeho tým je téměř u konce své cesty – dostávají se k samotné Scylle. Michael ale nechtěně spustí alarm a Generál o něm ví, po čem jde.

Sucre a Mahone nastrčí malou kameru do místnosti se zařízením dekódování Scylly. Michael si později pořádně prohledne všechny okolní věci vedle Scylly. Vymyslí plán, jak se k ní dostat tiše a bez zpozorování. Také se na poslední chvíli rozhodne, že na operaci nepůjde.

Gretchen posílá své odhalené fotky Generálovi. Ten neváhá a ihned si s ní vyjednává schůzku. Při setkání se pokusí Gretchen sebrat Generálovi kartu. Ten jí ale nemá u sebe a moc dobře ví, co má Gretchen v plánu. Varuje Gretchen, ať už se k němu nikdy nepřibližuje.

Sára není moc nadšená z toho, že Michael nejde na operaci, ale musí to nějak zkousnout. Michael jí slibuje, že jakmile pomůže Lincolnovi a spol., tak ihned dorazí do nemocnice. Loučí se se Sárou a celý tým se vydává do Gate na svůj jeden z nejdůležitěj­ších úkolů.

Číňan Feng se setkává s T-Bagem a Gretchen. Oba pro něj mají znovu špatnou zprávu – stále nemají Scyllu. Gretchen ale říká, že jí budou mít brzo, potřebují ale Fengovu pomoc. T-Bag také volá Gretchen, že mají nového kupce Scylly. Celý rozhovor odposlouchává sekretářka.

Sekretářka vše říká Selfovi a oba se ihned vydávají na místo, které T-Bag řekl Gretchen. Tady ale na ně místo kupce čeká Feng, který oba spoutává. T-Bag a Gretchen tak mají volnou ruku, aby ihned Michaelovi a spol. ukradli Scyllu.

Michael a spol. se probourávají skrz stěnu do místnosti se Scyllou. Tady po menších potížích se dostávají až ke skleněné vitríně. Michael si dokáže poradit se sklem a dostává se přesně ke Scylle. Konečně se jim to podařilo. Michael si poprvé sahá na Scyllu.

Generál chce, aby Scylla byla přesunutá co nejdříve. Na jeho počítači začíná něco blikat. Je to znamení, že někdo se dotkl Scylly. Generál spouští kameru a vidí Michaela, jak stojí u Scylly. Ihned volá stráž a vyráží do podzemí ke Scylle k nic netušícímu Michaelovi…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)