S04E19: S.O.B.

S04E19: S.O.B.

CZ 1.5.2009 3 200 000 45 minut


Michael se setkává se svou matkou, která mu odhalí šokující novinku, že Lincoln není jeho bratrem. Lincoln se dostává do velikých potížích.

Michael znovu volá své matce, aby jí sdělil, kde jí předá Sandinského, kterého vlastně ani nemá. Christina mezitím vystopuje Michaelovo úkryt a se svými muži se tam vydává. Michael ale vše toto předpokládal a chytá do pasti Christinu a její muže.

Lincoln mezitím přichází na to, že Sandinsky není nevinný. Než ale stačí něco podniknout, přichází Generál, který je rozhořčený s tím, že jediný T-Bag dokázal říct pravdu o tom, kdo má Scyllu. Generál posílá Lincolna a spol. do hotelu, kde by podle Sandinského měla být Christina.

Michael převáží svou matku se Sárou do „jejich“ bytu v Miami. Christina začíná pomalu zmanipulovávat Michaela tím, že Lincoln míří do pasti a také, že není jeho bratr! Michael se naštve a vymlátí ze své matky, kde bude Lincoln. Ihned jak se to dozví, vyráží tam sám.

V pokoji Christiny Lincoln nachází bankovní výpisy ze schránky v bance, kde by mohla být Scylla. Když ale celý Lincolnovo tým do banky vyrazí, někdo už schránku vyprázdnil. Lincoln, Mahone a Self podezřelého sledují. Mezitím T-Bag zabíjí na Generálovo příkaz Sandinského. Generál také po Bagwellovi chce, aby později zabil i Lincolna.

Lincoln a spol. sledují podezřelého až k místu, kde se dnes bude konat velká konference vědců. Self s Mahonem v jedné dodávce nacházejí své zfalšované pasy. Mahone si začíná myslet, že je to past. Lincoln se i přesto vydává za podezřelým.

Mezitím se Christina díky své chytrosti dostává ze svého spoutání, bere Sáře zbraň a sváže jí. Na konferenci je mezitím zabit odstřelovačem Naveen, který tu měl přednést svůj projev o budoucnosti. Na vše přihlíží Lincoln a také právě přicházející Michael.

Christina se setkává se svými muži. Jejich plán se povedl dokonale. Nyní zjišťujeme, že celé bylo naplánované. Prohledání Christinina pokoje Lincolnem, návštěva banky a objevení dodávky s falešnými pasy. Všude jsou otisky prstů Lincolna, Mahoneho a Selfa. Lincolnovo otisk je dokonce na kulce, kterou byl zastřelen Naveen. Lincoln se totiž kulky dotkl při prohledávní pokoje Christiny…
  • sabiburesova
    sabiburesova 29.6.2017 | 11:25:42

    Mrdka fakt :D

  • R.-TedyS
    R.-TedyS 8.5.2017 | 18:11:46

    Pěkná pica to je . :D


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)