Čí byla krev ve finální scéně epizody Progeny?

Čí byla krev ve finální scéně epizody Progeny?

29.5.2017 17:05


Příští týden nás čeká finále řady, ve kterém se konečně dozvíme, zda se Michaelovi podaří získat vytouženou svobodu. V poslední scéně epizody Progeny nám ale tvůrci nechali poměrně velký cliffhanger, kdy jsme viděli, že někdo někoho zabil. Kdo by to ovšem mohl být?


Budeme to brát popořadě. Michael Scofield a jeho syn Mike jsou rozhodně v pořádku. Když se podíváme na promo fotky k další epizodě a na promo, tak zjistíme, že oba jsou v pořádku. Zato Lincoln Burrows na tom není moc dobře. V autě ho určitě postřelil Luca Abruzzi, nyní je těžké odhadnout, zda přestřelka měla ještě nějakou dohru před domem.

(Může Paul Kellerman ještě vstát z mrtvých? Foto: Fox)


Klidně je to ale možné, nezapomínejme, že Šíba dala Lincolnovi zbraň. Další možnost je ta, že do domu vlétnul Lincoln a zastřelil Emily. Jelikož i ona pobíhá v nejnovějším traileru na epizodu Behind The Eyes bez úhony, zřejmě můžeme vyloučit i ní. Na scéně se tak mohl objevit Van Gogh, který už několik dílů pochybuje o Poseidonovi, své misi a celé buňce Void 21.

Dole v anketě si můžete tipnout, kdo nakonec ránu schytal. Naším tipem je Luca Abruzzi. Jeho výskyt ve finále už by neměl žádný význam. Poslední epizoda se bude plně soustředit na Michaela a už nebude čas řešit jiné problémy. Třeba to ale bude nakonec jinak a tvůrci nás překvapí hned na začátku epizody překvapivou smrtí. Nebo to bude zase nějaký trik?

Čí byla krev na konci epizody Progeny?

42%
29%
16%
4%
2%
2%
2%
2%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
45 hlasů

Jít na Prison Break | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!