Objevil se John Abruzzi ve finále páté řady?

Objevil se John Abruzzi ve finále páté řady?

10.6.2017 15:23


Pokud už jste viděli finále páté řady s názvem Behind The Eyes, možná jste zpozorovali velice nenápadnou scénu, ve které se objevila nám dobře známá osoba. Byl to John Abruzzi? Pakliže ano, jak je možné, že je naživu, když zemřel během druhé série? Nebo se jedná o omyl?


Pozorní fanoušci si jistě všimli, že v úplně poslední scéně páté řady je na kratičký moment vidět osoba, která se nápadně podobá herci Peteru Stormareovi, který si v prvních dvou řadách zahrál mafiána Johna Abruzziho. Všechny fanoušky seriálu můžeme uklidnit – John Abruzzi je stále mrtvý a Peter Stormare si v páté řadě nezahrál.

Co měl tedy znamenat ten záběr na konci epizody? Postavit si či pronajmout kvůli pár sekundám na televizních obrazovkách celý blok věznice by stálo studio velký obnos peněz, a tak se rozhodli jít na situaci trochu jinak. Použili záběry z první řady. Zřejmě si ale asi nevšimli, že právě v jednom záběru je John Abruzzi, dávno mrtvá postava, s Gusem Fiorellem. Jedná se tedy o chybu v seriálu. Není to pomrknutí po šesté řadě, jak si někteří fanoušci mohli myslet. Na celou finální scénu se můžete podívat v přiloženém videu.

Thumbnail Play icon

Jít na Prison Break | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!