Ja

Ja

Rick Yune Sezóny 1 2017 - 2017


Korejeský feťák, který je posedlý skupinou Queen.

5. řada

Ja je dalším vězňem v jemenském vězení Ogygia. Má celu společně s Michaelem Scofieldem, kterého má za teroristu Kaniela Outise. Ja je posedlým fanouškem skupiny Queen, dokonce zaplatil i za popel Freddieho Mercuryho, kterého naprosto zbožňuje. Jaovi se také podařilo do věznice propašovat mobilní telefon. Nikdo ovšem neví jak.

Michael slíbí Jaovi, že ho dostane z vězení, pokud bude mít neomezený přístup k jeho telefonu a také k platební kartě. Díky tomu Michael tajně kontaktuje Sáru a svého syna. Když se celá situace ve vězení vyhrotí, Michael se pokusí utéct. Je ale chycen společně s Whipem a Jaem dozorci a následně jsou všichni odvedeni na samotku.

I odtud si ovšem dokážou díky pomoci Abu Ramala vybojovat cestu ven. Následně proběhne vzpoura ve vězení, které využije Michael, který se dokáže dostat se svou skupinou za hradby vězení. Ja je i následně cenným přírustkem skupiny. Když má Michael v patách radikály z Islámského státu, Ja se dokáže o ně postarat. Podle Micheala Ja sehraje v roli útěku ještě velkou roli.