Šíba

Šíba

Inbar Lavi Sezóny 1 2017 - 2017


C-Noteův kontakt, který pomáhá Lincolnovi v orientaci v Jemenu.

5. řada

Když Lincoln Burrows a Benjamin Miles Franklin dorazí do Jemenu, potřebují kontakt, na který se budou moci stoprocentně spolehnout. A to je právě Šíba. Ta se má celou dobu o Lincolna a C-Notea starat a dostat je do vězení Ogygia. Lincoln vymění u kontatku Šíby svůj pas za vstupenku do vězení, kde se dozví, že Michael Scofield je skutečně stále naživu.

Později je ovšem odhaleno, že Michael je známý terorista Kaniel Outis. To vzbudí u Šíby velkou nevoli a už nechce mít nic společného s Lincolnem a C-Notem. Lincoln se jí snaží přesvědčit, že Kaniel Outis je podvrch. Důvod, proč tu Lincoln je, je vysvobození svého bratra, který rozhodně není Kaniel Outisem. Šíba následně změní názor a rozhodně se Burrowsi pomoci v dalších pár věcech.

Problém je především s IS, který obsadil všechny stanoviště a nyní je prakticky nemožné dostat se bezpečně z Jemenu. Lincoln se vydá s Šíbou k padělátorovi, který jim připraví pasy. Tam ovšem Šíba narazí na svého bývalého přítele, který se přidal k IS. Lincoln ovšem Šíbu zachrání a vznikne mezi nimi zajímavé pouto. Od nenávisti se oba posunou k vzájemnému obdivu.