Shelby Wyatt

Shelby Wyatt

Johanna Braddy Sezóny 2 2015 -


Kráska z amerického jihu, ze které se stane specialistka na střelné zbraně u FBI. Shelby pracuje jako agentka FBI v New Yorku a monitoruje situaci s rukojmími, kteří byli zajati teroristy během summitu G20.

První série

Shelby vyrostla v Georgii v bohaté rodině. Je výborná střelkyně, v mládí chodila s otcem na lov a objevila se na titulních stranách několika loveckých časopisů. V šestnácti letech přišla o rodiče při útoku na newyorská Dvojčata. Rozhodla se přidat k FBI, aby další děti nepřišly o rodiče stejným způsobem jako ona. Později ovšem zjistila, že její rodiče svoji smrt zinscenovali a byli na útěku před zákonem. Shelby má ještě nevlastní sestru Samar Hashmi, které posílá peníze.

Shelby se v Quanticu sblíží se svou spolubydlící Alex, ale po útoku na Grand Central to vypadá, že se už nemají moc v lásce. Na akademii má románek s Calebem Haasem a po absolvování Quantica také s jeho otcem Claytonem. Jakmile jejich vztah vyjde na povrch, její status agenta FBI jí je na nějakou dobu odebrán. Na konci série ji ale Miranda vrátí do funkce.

Druhá série

Shelby pracuje jako agentka FBI v New Yorku a monitoruje situaci s rukojmími, kteří byli zajati teroristy během summitu G20. Jako první zjistí, že Miranda spolupracuje s teroristy, ale Will Olsen ji přesvědčí, že je Miranda nevinná. Shelby se podaří zkontaktovat Alex, která je v budově s teroristy. V minulosti se Shelby stává Alexinou spojkou na Farmě. V páté epizodě náhodou potká Léona a začne si s ním milostný románek. Když Nimah zjistí, že se sblížili a Shelby by od něj mohla získat nějaké informace, navrhne jí, aby šla do utajení. Pokud chce Léona ještě někdy vidět, nic jiného jí nezbývá. Ze Shelby se tak stává Jane.

Johanna Braddy jako Shelby Wyatt Foto: ABC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!