Český překlad zveřejněné části scénáře

Český překlad zveřejněné části scénáře

5.10.2013 16:52


Až do vysílání premiéry máte díky aplikaci na facebooku možnost, odhalit každý den jedno tajemství z Ravenswoodu – videa, fotografie a další. V článku najdete přeložený scénář.


Ravenswood Reveal

Pro fanoušky, kteří se již nemůžou dočkat premiérového dílu seriálu Ravenswood, byla na facebooku založena aplikace, kde každý den máte možnost zjistit jedno tajemství.

ZDEJe to jednoduché, pro odemknutí stačí shlédnout video, vyluštit přesmyčku či sdílet odkaz na Facebooku nebo na Twitteru.

Jako bonus, zde najdete přeložený list scénáře, který můžete získat pod číslem 4, po shlédnutí promo videa.

.<>

RAVENSWOOD, Epizoda 1×01, „Pilot“, LAVENDER, 26. 9. 2013

Miranda: Jak dlouho tu pracujete?
Grunwaldová: Už hodně dlouho. Ale jeden čas jsem pracovala na nedaleké vysoké škole.
Miranda: A vrátila jste se? Proč?
Grunwaldová: Pan Collins mě o to požádal. Ale stejně jsem byla připravená se vrátit. Slečny na vysoké umí být opravdu nekoordikovatelné.
Grunwaldová otevře dveře a naznačí Mirandě, aby šla za ní. Ona jde.

POKOJ PRO HOSTY – DŮM PANA COLLINSE
Miranda vejde do pokoje, Grunwaldová zůstane stát ve dveřích. Místo vypadá, jako by bylo z jiného století. Postel s nebesy, velké závěsy na oknech, ohromné křeslo blízko okna. Svazky knih od Dickense, Bronteové a Twaina leží na nočním stolku.
Grunwaldová: Ušla jsi velký kus cesty. Zkus si odpočinout.
Grunwaldová opouští pokoj, zavírá dveře. Miranda si sedá na kraj postele. Její batoh pokládá vedle sebe na postel. XXXXX

PRACOVNA – DŮM PANA COLLINSE
Pytel na mrtvoly je na kovovém pracovním stole uprostřed místnosti. Caleb sleduje Collinse, který stojí u kovového dřezu a umývá si ruce. Prostor je uklidňující, mátově zelený, až na zdi, které jsou kovově vymalovány a osazeny dvěma řadami dveří od chladniček.
Caleb bere všechno – podnosy na nástroje, které jsou na kyretáž, skleněné nádrže s formaldehydem, ve kterých se víří růžová vata od lanolinu, kontrolované chemikálie z poliček.


Jít na Ravenswood | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!