S11E04: Officer Rimmer

S11E04: Officer Rimmer

CZ 13.10.2016 1 040 000 30 minut


Díky neuvěřitelnému štěstí Rimmer zachrání život biotištěného kapitána Vesmírného sboru a je povýšen. Splňuje si tak svůj životní sen stát se důstojníkem. Okamžitě otevírá Důstojnický klub, kam je vstup ostatním zakázán, protože mají nízké hodnosti. Rimmer použije biotiskárnu, aby klub zaplnil sebou samotným.

Info

Datum natočení: 4. 12. 2015
Internetová premiéra: 6. 10. 2016

V hlavních rolích:

Chris Barrie (Arnold Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocour), Robert Llewellyn (Kryton)

Dále hrají:

Stephen Critchlow (Edwin Herring), Penelope Freeman (výtahy, žena v televizi), Daniel Barker (komentátor kroketu)

Scénář a režie: Doug Naylor • CZEMarkus
  CZEMarkus 2.12.2018 | 12:10:44

  Skvělý nápad s BIO tiskárnou. I po těch letech originální ,)

 • Einstein Bob
  Einstein Bob 25.11.2016 | 16:58:23

  Výtečná epizoda, nemá tak dobrý příběh jako Give and Take (pro mě zatím nejlepší epizoda 11. série), ale je rozhodně vtipnější. Chris Barrie v této epizodě doslova září, je vidět, kam se za ty roky, co hraje Rimmera posunul. Rimmer je zase pořádný podrazák, jako dřív, bohužel i Lister a ostatní se chovají dost vypočítavě. Tahle epizoda má v sobě mnoho úžasných nápadů: BIO – tiskárna, nejkreativnější nápad nové éry (ta měla ale větší potenciál, který zůstal nevyužitý), kapitán Herring s tupé z obličeje, který se stává terčem žertíků posádky a hlavně Rimmer quartet a Rimmer Monster. Výtahy v nové sérii jsou něco jako jídelní automaty v X, přijdou mi ale mnohem typičtější pro Trpaslíka, než polepené automaty, gagy s nimi jsou navíc mnohem zábavnější. Rozhodně skvělá epizoda :-).

 • Angi
  Angi 17.10.2016 | 16:15:07

  Také jsem se skvěle bavil. Ale je fakt, že na důstojníka Rimmera jsem se těšil od prvního „spoileru“ někdy před půl rokem. Tiskárna nevyužitá, skoro jsem doufal, že si vytisknou Kochanski, nebo jinou babu na palubu. Též mě mrzí, že s nimi nezůstal (alespon zatím) robot vydávající svačinky z minulé epizody. A také X. série končila tím, že Rimmer si začal věřit atd. po tom se nějak slehla zem. I když je fakt, že o schopného Rimmera nikdo nestojí, tak jsem myslel, že alespon pár epizod mu to oficírování může vydržet. Nicméně to jsou takové obecné stesky a tahle epizoda pět a půl pračky whirpool.

 • ČervZakrslík
  ČervZakrslík 14.10.2016 | 12:41:18

  Skvělý díl.