Co nás čeká v epizodě Steal Away

Co nás čeká v epizodě Steal Away

16.1.2015 12:07


Pouze dvě epizody zbývají do konce druhé série a možná i celého seriálu Resurrection. Bude to stačit na uzavření všech rozjetých zápletek? A nebo ABC opravdu nakonec seriálu dopřeje jeho třetí řadu, i když se to zatím vzhledem ke stále více klesající sledovanosti zdá dost nepravděpodobné. Na tyto otázky odpovědi zatím neznáme. Ale víme, co nás čeká v následující epizodě.


Oficiální synopse k epizodě Steal Away

Po sérii nevysvětlitelných událostí se Bellamy začíná strachovat o Rachaelino bezpečí a její nenarozené dítě. Kazatel James předpovídá, že narození dítěte vypustí na svět prastaré zlo. Mezitím Margaret ve vládním zařízení sjednocuje veškeré navrátilce a tvoří křehké spojenectví s kazatelem Jamesem. Bellamyho vládní kontakt (Donna Murphy) varuje, že se blíží něco velkého.

Rachael a její nenarozené dítě

Vzhledem k tomu, že po událostech zobrazených v předchozí epizodě všichni obyvatelé Arcadie věří, že kazatel James má nadpřirozené schopnosti, vzhlíží k němu a zbožňují ho, měla by se Rachael začít obávat. Přecejenom, když někdo takový jako kazatel James začne vyprávět, že vaše dítě bude zrozením ďábla, nemáte moc šancí být ve městě oblíbení.


Shromáždění navrátilců a návštěva od Medusy

Podle všeho se zdá, že kazatel James opravdu všechny obyvatele Arcadie (nebo alespoň navrátilce) přesvědčil, že s Rachael se něco děje. Jak jinak se dá vysvětlit jejich náhlé shromáždění pod jejím oknem a vzhlížení vzhůru. Z promo fotografií se tahle domněnka opravdu nabízí, všechno ale může být nakonec úplně jinak.

Že by se v Rachael projevila moc bájné Medusy a při pohledu do její tváře všichni navrátilci náhle zkameněli?

Očišťuji tě od tvých hříchů

A nakonec rada nad zlato: „Když už Margaret Langstonovou na svou stranu nedostanete sladkými slůvky, zkuste podobojí.“ Doporučuje 9 z 10 kazatelů.


Jít na Resurrection | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře