Chystá se spin-off seriálu Revenge

Chystá se spin-off seriálu Revenge

14.1.2020 21:00


Jsou to čtyři roky, co jsme se rozloučili s Emily Thorne a jejím seriálem Revenge. Přestože seriál byl ukončen a většina dějových linek byla uzavřena, fanoušci stále dychtili po pokračování. To se jim splní v podobě spin-offu s jednou z postav, které známe.


Deadline před nedávnem oznámil, že se pracuje na oživení drama seriálu Revenge, který se vysílal v letech 2011–2015 na stanici ABC. Tentokrát se ale bude jednat o hlavní postavu latinského původu. Diváci budou mít možnost sledovat příběh mladé latinské přistěhovalkyně, která bude vedena jednou z původních oblíbených postav seriálu Revenge. Zamíří do Malibu, kde bude hledat pomstu proti farmaceutické dynastii. Jejich nenasytná chamtivost totiž vedla k vraždě její matky, jež pro ně pracovala, rozdělení její rodiny a globální epidemii.

Foto: ABC


Zatím není známo, o jakou konkrétní známou postavu z původního seriálu se jedná. Spin-off bude opět pod křídly producenta a tvůrce původního seriálu Mikea Kelleyho a scenáristy a producenta Joea Fazzio. K projektu se vyjádřila i samotná herečka Emily VanCamp, jež hrála hlavní postavu Emily Thorne. Mike a Joe jí o všem řekli už minulý rok a sama Emily uvedla, že je za ně nadšená a velmi pyšná. Zároveň uvedla, že téma pomsty je zajímavé sledovat a ona se nemůže dočkat na to, co se stane.

Ředitelka ABC Karey Burke se svěřila Deadline, že uvažují nad tím, že by každou sérii měli možnost udělat jiný příběh, pokud jim bude odklepnut pilot.

Nápadem je to, že by každou sérii byl jiný příběh pomsty. Pomsta by se stala vyprávěním jako antologie.

Líbí se vám nový koncept pomsty? Zajímal by vás seriál?


Jít na Revenge | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!