Zaplní se ve finále dva hroby?

Zaplní se ve finále dva hroby?

9.5.2015 12:45


O názvu finále jsme již informovali – Two Graves. Jediný dvouslovný název v historii seriálu, slovní hříčka z jeho motta a hlavně spojení, které plně nabude svého významu. O událostech z posledních epizod a finále hovoří Sunil Nayar v rozhovoru s Variety.


Vraťme se k epizodě Burn, kdy vybuchlo sídlo Graysonových. Logicky, Victoria zapálila zapalovač, ale v dílu Plea věří Amanda, že jsme neviděli správně. Jak se dostala Victoria naživu ven, když zapálila oheň uvnitř budovy?
Po pravdě řečeno, to, co jste viděli bylo, že držela zapalovač a pak najednou časový skok a záběr na křeslo, na kterém seděl někdo jiný. Takže Amandina domněnka byla z 90 % správná. A pak je tu jeden finální, obrovský, nádherný detail, který Amanda nemohla vědět, a ten se dozvíme ve finále, odhalí celý Victoriin plán.


(Foto: ABC)


Kdo další ví, že je Victoria naživu?
Mason a Margaux to zcela jistě vědí. Nikdo další. V podstatě si fakta potvrdil Ben, takže to věděl, ale asi jen milisekundu, než ho dohnal předčasný skon. V příští epizodě se Amanda dozví o jeho smrti velmi rychle a zpráva ji zasáhne – ví, že šlo o jeho snahu pomoct jí – a potvrdí jí, že je Victoria naživu.

Jakou konfrontaci mezi Amandou a Victorií můžeme očekávat ve finále?
Epickou. Naprosto. Jednu z těch, po jaké touží publikum čtyři roky, očekává ji, ale nakonec bude neočekávaná. Když jsme se o této scéně bavili s Emily VanCamp a Madeleine Stowe, tak si zamilovaly fakt, že jde o scénu, kterou očekáváte, ale v žádném připadě na ni nejste připraveni. Bude epická a uspokojující.

Ve finále se loučíme se všemi postavami seriálu. Znamená titulek „Dva hroby“, že se budeme loučit jiným způsobem?
„Dva hroby“ odkazují na citát, který odstartoval seriál. Ale tyto dva hroby na konci dílu zaplní dvě osoby.

Vrátí se Charlotte i ve finále?
Charlotte se vrátí. Drží velkou informaci. Těším se, jak na ni lidé zareagují.

Zdrojový text v angličtině.


Jít na Revenge | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!