Revenge

Revenge


Toto není příběh o odpuštění…

Vítejte v Hamptons, třpytivý svět neuvěřitelného bohatství a privilegií, kde se skrývají tajemství – a nic není chladnějšího než pomsta. Ale bez ohledu na to, jak jsou hlídané, nemohou být skrývány navždy. Je snadné pochopit, proč je tedy Hamptons tak exkluzivní. Emily Thorneová (Emily VanCamp) je nejnovější obyvatelkou Hapmtons. Ve všech ohledech se zdá být přátelskou a chytrou dívkou od vedle, ale s temným rodinným tajemstvím.

Foto: ABC


Na Emily není nic takového, jak se na první pohled zdá. Před 17 lety byl její otec svými sousedy odsouzen na doživotí za zločin, který nespáchal. Emily svého otce už nikdy neviděla a její dětství bylo plné hněvu, ztráty a zrady. Nyní se vrací s novou totožností s jediným úmyslem – pomstít se. Victoria Graysonová je hlavou Graysonovi rodiny a pomyslnou úřadující královnou v Hamptons, která celých 17 let skrývá tajemství – její podíl na zničení Emilina života. Jejím manželem je Conrad Grayson, muž, který je ochoten udělat cokoliv, aby se z jakékoliv ošemetné situace dostal. Nolas Ross je spojen s Emilinou minulostí, přítomností a zná její tajemství.
Jack Porter strávil celý svůj život pomáháním svému otci s rodinnou hospodou a když mu osud zanese do jeho života zpět Emily, kterou zná ze svého dětství, tak jí není schopen odolat. S pomocí své jediné kamarádky Ashley se Emily zaměřuje na svou první oběť a uvádí svůj promyšlený plán do pohybu. 


Thumbnail Play icon


loading…