Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

12.9.2019 16:27


Obsazení čtvrté série se nám začíná rozšiřovat, neboť byli obsazeni další tři herci, mezi nimiž i Sam Witwer, který v minulé sezóně působil v seriálu Supergirl jako Agent Liberty. Navíc máme informaci o tom, kam se Jughead vydá v nové sérii.


Ve čtvrté sérii se Jughead vydá na nóbl internátní školu jménem Stonewall, která by měla být důležitou součástí flashforwardu, který jsme viděli na konci třetí řady. Nová řada nám totiž osvětlí, co všechno zavedlo naše hrdiny do onoho lesa a k této chvíli. Internátní škola také bude velkým soupeřem pro riverdaleské sportovce a dočkáme se fotbalového zápasu mezi Buldoky a stonewallskými Jeleny.

Na této škole se Jughead setká s panem Chippingem, což je učitel, který se na Jugheada zaměří. Pan Chipping je popisován jako pohledný a sympatický knihomol a vyučuje kreativní psaní. Do jeho semináře se přidá i Jughead a ačkoliv je pro své studenty inspirací, tak skrývá i temnou stránku. A právě tuto postavu si zahraje Sam Witwer, kterého můžete znát ze seriálů Supergirl, Smallville či Being Human.


(Sam Witwer řádil v Supergirl jako Agent Liberty. Foto: The CW)

Další posilou bude kanadský herec Juan Riedinger (Claws, Good Behavior), který v následující sérii ztvární Archieho nového úhlavního nepřítele. Zatím však nevíme, co jeho postava bude obnášet. Jedinou informací je, že se bude jmenovat Dodger.

(Juana Riedingera jste mohli vidět v seriálu Good Behavior. Foto: TNT)

Posledním známým přírůstkem je herečka Mishel Prada, kterou můžete znát ze seriálu Vida. Ta se představí jako soukromá vyšetřovatelka Hermosa, která pochází z Miami a nyní přijíždí do Riverdale, a to v typickém femme fatale stylu. Harmosa je velmi sebevědomá, ambiciózní a vypočítavá a ví, že všechno má nějakou cenu.

(Mishel Prada aktuálně hraje Emmu v seriálu Vida. Foto: Starz)

Zdroj: ComicBook (1, 2, 34)

Na kterou z těchto postav se těšíte nejvíce? A co říkáte na to, že bude Jughead chodit na internátní školu?


Jít na Riverdale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!