Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

10.2.2021 15:02


Místo toho, abychom nyní sledovali naše hlavní hrdiny na vysokých školách, se posuneme v čase o sedm let, kdy už mají všichni školní život a dokonce i jiné milníky za sebou. Co je ale čeká po návratu do Riverdale?


Archie Andrews

Archie se zapsal do armády a na konci minulého dílu odjel na výcvik. O tom, že se Archie vydá tímto směrem, jsme věděli už od září, takže nejde o nic nového. Jak jsme mohli vidět v upoutávce na další díl, Archie bude bojovat ve válce a zraní se, kvůli čemuž bude propuštěn domů do Riverdale. Zde zjistí, že se jeho rodné město velmi změnilo. Archie se následně rozhodne vést ve městě hasičský sbor a přivést Riverdale opět k rozkvětu. Avšak objevují se i informace, že by se měl stát novým trenérem na Riverdaleské střední.

Veronica Lodge

Veronica se vydala na univerzitu Barnard. Během let mimo Riverdale nalezla zalíbení v byznysmenovi Chadu Gekkovi, kterého jsme už mohli párkrát vidět v seriálu Katy Keene a za kterého se nakonec Veronica i provdala. Roberto Aguirre-Sacasa prozradil, že se rozhodli pro Veronicu udělat tu nejhorší možnou věc – že ji uvěznili ve vztahu, který se velmi podobá tomu mezi jejím otcem a matkou. Chad bude rozhodně patřit mezi záporáky této série a bude trnem v oku Veronicy, Archieho a dalších obyvatel Riverdale. Také se zdá, že Veronica nejspíš bude učit na Riverdaleské střední, což naznačuje teaser Aguirre-Sacasy.


Betty Cooper

Betty se rozhodla projít tréninkem na FBI agentku. Podle upoutávky víme, že se její terapeutka zmiňuje o tom, že si Betty prošla jakýmsi traumatickým zážitkem, kdy ji držel v zajetí nějaký psychopat. A co se týče Bettyina vzezření, tak Betty přejde od svého ikonického copu k rozpuštěným vlasům, což je něco, co si herečka Lili Reinhart už dlouho přála.

Jughead Jones

Na konci třetího dílu jsme mohli vidět, že se hlavní čtveřice domluvila, že se každý rok sejdou v Popově bistru. O rok později však dorazil pouze Jughead a nikdo jiný, který nám prozradil, že se se svými přáteli uvidí opět až za šest let. Tou dobou už je Jughead publikovaným autorem, který žije v New Yorku, ale potýká se se spisovatelským blokem, což ho dost frustruje. Aguirre-Sacasa měl původně v plánu Jugheadovi vytvořit nějakou novou pokrývku hlavy, jelikož tu svou ikonickou po maturitě odložil, ale Cole Sprouse přišel s nápadem dát Jugheadovi brýle a nějaké vousy, s čímž nakonec Aguirre-Sacasa souhlasil. Také se objevily informace, že by mohl Jughead nakonec na Riverdaleské střední vyučovat angličtinu a možná že celá ústřední čtverka (Archie, Jughead, Betty, Veronica) budou na této škole vyučovat.

Cheryl Blossom

Cheryl učinila rozhodnutí nejít na školu Highsmith a plánuje navrátit čest jménu její rodiny. Také je nyní majitelkou rodinné továrny na javorový sirup a rozešla se s Toni. Cherylina budoucnost je z hlavních studentů asi největší záhadou, protože o ní nebylo vlastně nic prozrazeno. Pouze na Instagramu herečka Madelaine Petsch použila ke své postavě Cheryl popisek „samotářka“, takže se Cheryl nejspíše bude trochu stranit lidí.

Toni Topaz

Ačkoliv Cheryl na Highsmith nešla, naléhala na Toni, aby ona na tuto školu zamířila. Je proto pravděpodobné, že Toni školu vystudovala, ale nyní se už nachází zpět v Riverdale. Z upoutávek a fotografií víme, že Toni bude mít hudební a taneční čísla v La Bonne Nuit a taky bude osobou, která do aktuálního dění ve městě zasvětí Archieho po jeho příjezdu. Toni se stane Královnou Hadů. A jelikož herečka Vanessa Morgan byla v době natáčení těhotná, rozhodli se tvůrci její těhotenství zakomponovat i do postavy Toni. Lze tedy i očekávat, že na nějakou dobu Toni na obrazovkách neuvidíme, jelikož jak herečka tak i její postava budou na mateřské. Zároveň by Toni měla zastávat nějakou významnou funkci ve městě. Toni navíc změní účes a růžových jí na hlavě zůstane už jen pár pramínků.

Kevin Keller

Kevina jsme mohli už vidět v seriálu Katy Keene, který se odehrával pět roků napřed oproti Riverdale, kde zmínil, že je učitelem dramaťáku na Riverdaleské střední. Aguirre-Sacasa se na Instagramu podělil o příspěvek, ve kterém zmínil, že na sobě Casey Cott, a tudíž i Kevin, zapracoval a je nyní velmi svalnatý. A v osmém díle by pro Kevina mělo být přichystané něco velkého. A pokud jde o jeho otce Toma Kellera, ten by měl být, jak už bylo naznačeno v minulém díle, opět šerifem Riverdale.

Fangs Fogarty

Fangs se od páté série přidává k hlavním postavám seriálu, takže i jej čeká větší příběh, než jaký doposud měl. Můžeme s jistotou předpokládat, že Fangs a Kevin budou po časovém skoku pořád spolu, jelikož oni dva a Toni budou bydlet spolu. Toto trojčlenné bydlení, kde dva z nich tvoří pár, vytvoří mezi touto trojící novou dynamiku. Čeká je rovněž spoustu filmových nocí a sem tam i nějaké drama, kvůli kterému může být občas těžké v onom bytě pobývat. Herec Drew Tanner prozradil, že Fangs chce od jeho vtahu s Kevinem něco jiného, což právě občas vyvolá v bytě pozdvižení. Fangs by jinak i nadále měl patřit k Hadům z jihu a doprovázet Toni při jejích hudebních číslech.

Reggie Mantle

Stejně jako jsme psali u Cheryl, ani ohledně Reggieho budoucnosti nebylo nic prozrazeno. Na fotografii k dalším dílům ho vidíme v nějakém drahém obleku, tak že by se z něj stal nějaký byznysmen?

Hiram Lodge

Hiram Lodge se stane nejvyšší hlavou Riverdale a přivede toto město do hrozivého stavu s méně obyvateli, až mu lidé začnou říkat „město duchů“. Díky tomu se Archie a Hiram opět postaví na opačné strany, kdy Archie bude bojovat za napravení města a Hiram naopak za udržení svého města duchů kvůli svým vlastním důvodům. S Hiramem bude mít však konflikt spoustu dalších postav, včetně Cheryl, Betty, její mámy Alice a také Veronicy.

Alice Cooper

O Alice po sedmi letech se toho také moc neví. Je nyní bez FPho, které odjel s dcerou Jellybean do Toleda. Alice bude nadále bydlet v Riverdale a nejspíš i pořád působit v novinách. Také bude jedním z lidí, kteří budou stát proti Hiramu Lodgeovi.

Hermione Lodge

Hermione už nebude patřit mezi hlavní postavy, ale vedlejší. V předešlých dílech oznámila Hiramovi, že se s ním hodlá rozvést a odstěhuje se do New Yorku, kde bude působit v pořadu Sladký život v New Yorku. Tuto nabídku už dostala před třemi lety, ale tehdy ji odmítla, protože chtěla být u Veronicy a chránit ji, ale když ta nyní odjíždí na vysokou, není důvod, aby dál s Hiramem zůstávala. Nicméně budeme Hermionu vídat i nadále, ačkoliv už ne v tak velké míře.

Tabitha Tate

Tabitha je zcela nová hlavní postava, která je ambiciózní a podnikavou vnučkou Popa. V Riverdale převezme Popovo bistro a doufá, že se jí podaří vybudovat ikonickou franšízu.

Zdroje: TVLine, Decider
Foto: The CW

Těšíte se na restart Riverdale? Na čí novou dějovou linku se těšíte nejvíce?


Jít na Riverdale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!