Co nás čeká v 6. a 7. díle páté řady?

Co nás čeká v 6. a 7. díle páté řady?

23.2.2021 17:55


Chcete vědět, co je připraveno pro naše postavy v následujících dvou dílech? Tak se to můžete dočíst v jejich popisech uvnitř tohoto článku. Mezi šestým a sedmým dílem nás ale čeká týdenní pauza.


5×06 – Chapter Eighty-Two: Back To School

Datum premiéry: 24. února

Archie, Betty, Veronica a Jughead se připravují na jejich první den coby noví učitelé na Riverdaleské střední. Když se v Riverdale nečekaně objeví Chad, Veronica svého manžela ostatním představuje. Jakmile si uvědomí, že jsou bez finančních prostředků, obrátí se Archie a Toni na Cheryl, aby jim pomohla znovu rozjet fotbalový tým a roztleskávačky. Betty, Kevin a Alice sledují stopu, když se dozví, že je Polly v možných nesnázích.


(Ze studentů se stávají učitelé. Foto: The CW)

5×07 – Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky 

Datum premiéry: 10. března

Kráčejíc ve šlépějích dědy Artieho začíná Archie s náborem nových dobrovolníků k riverdaleskému hasičskému sboru. Toniin pokus vylákat Cheryl z Thornhillu zpátky do běžného života v Riverdale vede k většímu napětí mezi nimi. Vyšetřování zavede Betty, Alice a Kevina ke konfliktu s Hiramem. Když Veronica přijde s riskantním plánem na podporu místních podniků, Jughead a Tabitha začnou odhalovat starou záhadu týkající se několika podivných zpozorování ve městě.

Těšíte se na další epizody? A jakou záhadu podle vás Jughead a Tabitha odhalí?


Jít na Riverdale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!