Jak to bude s šestou sérií?

Jak to bude s šestou sérií?

4.10.2021 15:15


Pátá série míří ke svému konci a vás určitě zajímá, kdy se budete moct začít dívat na šestou a co lze od ní očekávat. Čekání na ni totiž nebude vůbec dlouhé a na jejím začátku se můžete těšit na pořádně hororový nádech.


Informaci o tom, že se Riverdale dočká šesté série, jsme vám přinesli už na začátku února. Stanice The CW brzy začne se svou novou podzimní sezónou, kterou na konci tohoto týdne odstartuje třetí série Nancy Drew. Riverdale však teprve završí svou pátou sérii, jelikož byla druhá polovina série odsunuta až na léto. Nicméně se nemusíte bát, že byste na novou řadu museli čekat moc dlouho, protože ji stanice také zařadila do podzimního programu. A nutno podotknout, že nás na jejím začátku čeká něco speciálního.

(Riverdale se s šestou řadou přiřítí brzy.)


Riverdale se po dlouhých letech v programu přesune ze svého stálého místa středečních večerů, které nyní obsadí seriály Legends of Tomorrow a Batwoman, na úterní večery, kdy bude dělat parťáka seriálu The Flash. Tyto dva seriály ale čeká něco speciálního, protože na podzim odvysílají pouze pět epizod, počínaje 16. listopadem. V případě Riverdale půjde o pětitýdenní událost, která bude dle tvůrce Roberta Aguirre-Sacasy ve velmi hororovém žánru a nese označení Rivervale (pozn: Tento název odkazuje na podcast o fiktivním městečku Night Vale, který hovoří o podivných událostech a konspiracích, které toto město obklopují.). Po těchto epizodách, jejichž vysílání bude završeno 14. prosince, se zbylých epizod série dočkáme až v roce 2022. Pravděpodobně tomu ale bude předcházet nějaká větší pauza ve vysílání a návrat Riverdale na obrazovky možná nebude dřív, než někdy ke konci jara.

Prozatím jsme se více informací nedočkali, ale to se určitě změní po odvysílání finále páté řady, které je stanoveno již na tuto středu. Stejně tak ani nebylo předem hlášeno nic o tom, že by nějaká z hlavních postav v seriálu končila, takže bychom mohli počítat s účastí všech v další řadě. Ještě se můžete podívat na první propagační plakát, na kterém lze vidět, že do Riverdale skutečně přicházejí temnější časy.

(Pětiepizodní událost odstartuje 16. listopadu. Foto: The CW)

Zdroj: TVLine

Jste zvědavi, co si pro nás Riverdale v těchto dílech připraví?


Jít na Riverdale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!