Mark Consuelos opouští Riverdale

Mark Consuelos opouští Riverdale

10.10.2021 17:32


Hlavní obsazení seriálu Riverdale zase čeká další změna, jelikož zase odchází jedna z rodičovských postav. V příští řadě se budeme muset obejít bez Hirama Lodge, jehož představitel Mark Consuelos se rozhodl své působení v seriálu ukončit.


S postavou riverdaleského záporáka Hirama Lodge jsme se prvně setkali ve druhé sérii a jeho představitel Mark Consuelos se po čtyřech letech u Riverdale rozhodl ze seriálu odejít. Tvůrce seriálu Roberto Aguirre-Sacasa o jeho odchodu pronesl následující:

Finále série je Markovým rozloučením s hraním našeho nabušeného záporáka Hirama Lodge v Riverdale po čtyřech neskutečných a velkolepých letech. Od chvíle, kdy se k nám Mark připojil, byl pro každou věc, byl na sto procent oddaný k tomu udělat Archiemu ze života peklo. A vtipné na tom je, že se Mark nemohl od Hirama lišit víc. Noblesní a naprosto laskavý chlapík, který vždycky na všechny dohlížel. Přejeme Markovi jen to nejlepší a doufáme, že to nebude naposledy, co Hirama Lodge uvidíme.


Samotný Mark Consuelos k tomu dodal:

Ze všeho nejdřív chci poděkovat Robertu Aguirre-Sacasovi za tuto neuvěřitelnou příležitost. Nikdy dřív mi nepřipadalo hraní postavy, která byla tak špatná, tak dobré. Velké díky taky patří fanouškům, parádnímu týmu a skvělým hercům, které budu navždy považovat za své drahé přátele a rodinu.

(Hiram v Riverdale dostarostoval. Foto: The CW)

Ačkoliv už tedy Hiram nebude patřit k hlavním postavám, dle slov tvůrce můžeme soudit, že se ho v budoucnu v nějaké menší kapacitě ještě dočkáme. Hiramův příběh totiž nebyl úplně ukončen, takže je jeho návrat možný. Hiram byl totiž z Riverdale vyhnán a nachází se nyní na útěku před FBI, jelikož jim Betty zaslala záběr z vraždy bývalého gangstera Vita Alta, za kterou je Hiram zodpovědný. Hiram by však nemohl odejít z Riverdale se vší parádou a než z města definitivně odjel, podařilo se mu ještě umístit do Archieho domu časovanou bombu, která se chystá vybuchnout, zrovna když se Archie a Betty oddávají v domě milostným hrátkám. Způsobí Hiram při svém závěrečném působení v seriálu něčí smrt? Na to si musíme počkat na začátek šesté řady, jehož pětiepizodní speciál nás čeká už téměř za měsíc.

Zdroj: Deadline

Co na Hiramův odchod ze seriálu říkáte? Mrzí vás, nebo jste toho názoru, že už bylo načase, aby se dějová linka s Hiramem nějak završila?


Jít na Riverdale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!