S01E06: Smells Like Teen Spirit

S01E06: Smells Like Teen Spirit

CZ 26.2.2019 890 000 42 minut


Flashbacky do roku 2008 odhalují tajemství o posledních dnech Rosina života, Isobeliných záhadných výpadcích a vztahu mezi Alexem a Kylem na střední škole.

Základní info:

Režie: Tim Andrew
Scénář: Eva McKenna & Carina Adly MacKenzie

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Trevor St. John (Jesse Manes), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Kayleigh Maes (Kate Long), Olivia Taylor (Jasmine Frederick), Zack Michael (mladý Max), Gavin Lewis (mladý Michael), Jessica Treska (mladá Isobel),…

Název epizody odvozen od: Nirvana – Smells Like Teen Spirit


Hudba z epizody:


Kvíz k šesté epizodě

Ve kterém roce zabil Max muže v poušti?

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • RedRose
  RedRose 28.9.2019 | 23:11:50

  i když to nebudu porovnávat s původním seriálem, tak tohle vždy bude podprůměrná slátanina, která jen těží ze slavnějšího jména… Je to o ničem, děj se nijak zvlášť nehýbe, spíš přešlapuje na místě a k tomu všemu Izobel… Nehezká a ještě ke všemu fakt pomatená, ne-li hůř (když stála za Rosou u toho pomalovaného auta to byl psycho výraz)

 • captain
  captain 28.2.2019 | 13:02:38

  Pořád slabé až chabý průměr. O tomhle vskutku nebude platit, že je seriál tak špatný, až je vlastně dobrý. Vždyť je to skoro o ničem. To už Discovery, která si hraje na Trek, je lepší, a že to říkám zrovna já… Až série skončí a nedostane druhou, to bude teprv úleva.

 • piperw
  piperw 28.2.2019 | 12:18:18

  Neporovnávejte pořád, je to ůplně jiný seriál jen se stejnýma jménama a námětem. Příběh je totálně odlišný. Když se od toho oprostíte, zjistíte, že to není tak zlé. A ke dnešnímu dílu WOW, byla to pecka

 • Raiden123
  Raiden123 27.2.2019 | 17:10:01

  Ja si nejak nemožem pomocť,starý Roswel nebol úžasný,ale zatial je lepší než ten nový,hmm… Predsalen je to asi o tom,že to nemá byť rovnaké,dokonca to nemá byť rovnaký seriál.

  Hmm,asi preto len mená a miesta sú podobné,zvyšok je úplne iný.


Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Dylan McTee (Wyatt Long), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Kayla Ewell (Nora Truman), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Tyler Blackburn (Alex Manes), Michael Trevino (Kyle Valenti), Michael Vlamis (Michael Guerin), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Kiowa Gordon (Flint Manes), Trevor St. John (Jesse Manes)