S01E13: Recovering the Satellites

S01E13: Recovering the Satellites

CZ 23.4.2019 1 027 000 42 minut


Max a Michael se nachází ve slepé uličce ohledně toho, jak se vypořádat se čtvrtým mimozemšťanem. Liz je na nebezpečné schůzce s nečekaným návštěvníkem a Kyle si neví rady poté, co odhalí temné tajemství o smrti svého otce. Michael musí učinit obtížné rozhodnutí o své budoucnosti.

Základní info:

Režie: Julie Plec & Tim Andrew
Scénář: Eva McKenna & Carina Adly Mackenzie

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Kiowa Gordon (Flint Manes), Matthew Van Wettering (Hank Gibbons),…

Název epizody odvozen od: Counting Crows – Recovering the Satellites


Hudba z epizody:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • RedRose
  RedRose 29.9.2019 | 13:06:37

  Hezky! Remaster původní písně Here With Me od Daniela Blakea ten nepovedený závěr nijak nenapravila… Fakt ne… Spálená a rozpitvaná Rosa je zpět po 10-ti letech? To jako vážně? Proč?! Na druhou stranu, bez Maxe by to asi nešlo, takže předpokládám, že přežije protože tohle veledílo dostalo i druhou sérii…

  Vše už bylo řečeno! Když se nedrželi původní předlohy, tak se to mělo jmenovat jinak! Samotný děj byl polovinu série takový divně nezáživný, až umělý, druhá polovina byla lepší, ale žádný nadprůměr, přesto to nijak neurazilo a co bude dál se asi podívám… Casting byl celkem děsnej a hlavně Isobel je fakt šeredka na kterou se špatně dívá! Při castingu měli minimálně prohodit role Riley Voelkel a Lily Cowles!! To by bylo mnohem snesitelnější… Celkově 55%

 • mia28
  mia28 28.4.2019 | 23:08:41

  Pro mě asi nejhorší díl série.

 • piperw
  piperw 25.4.2019 | 16:48:08

  chudák Alex, Max jue blbec, měl Rosu nechat být, už mrtvá stejně byla. Nechápu co teda je, jako další mimouš? To snad ne, ta předělávka písničky od Dido, to už na mně bylo moc.

 • captain
  captain 25.4.2019 | 14:17:22

  Blázinec. V tom kokonu měla být Tess, ne?! A ona je tam Rossa. No nazdar. A Max se obětuje, aby jí vrátil život, po tolika letech. No teda. To dává smysl… A ta divná cover verze původního „Dido – Here with me.“ Bez komentáře raději.


Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Dylan McTee (Wyatt Long), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Kayla Ewell (Nora Truman), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Tyler Blackburn (Alex Manes), Michael Trevino (Kyle Valenti), Michael Vlamis (Michael Guerin), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Kiowa Gordon (Flint Manes), Trevor St. John (Jesse Manes)