Plakát a popis ke čtvrté sérii Roswellu

Plakát a popis ke čtvrté sérii Roswellu

11.5.2022 22:31


Za necelý měsíc odstartuje Roswell, New Mexico svou čtvrtou sérii, k níž jsme se nyní dočkali propagačního plakátu a také popisu, který nám prozrazuje, co od ní můžeme očekávat.


Oficiální popis čtvrté série:

Na konci třetí série se Liz Ortechové a Maxi Evansovi podařilo přemoci Maxův klon, pana Jonese, a zdá se, že je konečně čeká trocha štěstí. To ale nevědí, že v mexickém Careyes vzniká nová hrozba, když je do jedné kantýny přivedena za americkou vědkyní nahá mimozemšťanka. Když se tajemná nová mimozemšťanka střetne s našimi hrdiny, zjistíme, že pan Jones může být sice pryč, ale jeho ničemný plán pro dva světy může dále přežívat.

Mezitím naše páry rozjímají nad novými rozcestími a definováním jejich vztahů. Nová záhada, která napodobuje roswellskou havárii z roku 1947 přiměje Alexe Manese a Michaela Guerina nalézt rovnováhu mezi osobními cíli a utajenou prací, Mariin potenciální lék na její onemocnění přichází s šokujícím zvratem a Dallas, Isobel a Kyle přicházejí na nové věci ohledně toho, jak mohou být jejich rodiny navzájem propojeny.

Odvíjejí se všechna tato nová odhalení, zatímco ospalé městečko Roswell v Novém Mexiku probudí troufalá bankovní krádež za denního světla, kde nějakou záhadou nezmizí ani jediný dolar. Ale to, co bylo ukradeno, může vnést nové světlo na havárii z roku 47 a jaký byl po celou tu dobu skutečný úděl Maxe Evanse.

Foto: The CW


Jít na Roswell, New Mexico | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře