Bývalá Liz jako mentorka současné Liz

Bývalá Liz jako mentorka současné Liz

25.11.2021 18:21


Jelikož se třetí série natáčela v průběhu pandemie, muselo být omezeno působení hostujících herců. Nicméně závěr třetí řady určitě nadchl všechny fanoušky původního seriálu, jelikož jsme se v něm setkali s Shiri Appleby, bývalou představitelkou Liz Parkerové, a můžeme s ní počítat i v řadě čtvrté.


Závěrečný díl třetí řady si pro nás nechal pravděpodobně to největší odhalení až do samotného konce. Nahlédli jsme totiž do Costa Careyes v Mexiku, kde se znenadání objevila nahá žena, která přišla za seňorou Allie. Navíc to vypadá, že je tato žena mimozemšťankou, protože ji jedna mexická žena označí za nebešťanku a ukáže Allie její tetování na ruce (které se shoduje s mimozemským symbolem, co má například na zádech Max). Postavě Allie mezitím stále nejde vidět do tváře, a když mexická žena řekne, že ona nebešťanka pořád jen opakuje „Liz Ortecho“, Allie prozradí, že Liz Ortechová není jméno nahé ženy, ale že jde o její bývalou studentku. A právě tehdy zjišťujeme, že tvář této postavě Allie propůjčuje herečka Shiri Appleby, která si v původním seriálu Roswell zahrála ústřední roli Liz Parkerové. Její krátké cameo v závěru třetí řady bylo opravdu překvapením, protože se hereččino jméno ani neobjevilo v titulcích na začátku epizody, ale až úplně na konci.

(Shiri Appleby jako Allie. Foto: The CW)


Pro Shiri Appleby nejde o první působení u nové verze Roswellu, protože se už ujala režie dvou epizod – S01E09 Songs About Texas a S02E04 What If God Was One of Us. O tom jste se mohli dočíst už v dřívějších článcích a v případě svého druhého režijního působení se Shiri na place setkala se svým bývalým Maxem Jasonem Behrem, který si v druhé řadě zahrál Trippa Manese. V třetí řadě žádnou epizodu nezrežírovala, ale místo toho se objevila přímo před kamerou. A s postavou Allie můžeme počítat i ve čtvrté sérii, protože by se měla objevit ve dvou epizodách. Tou první by ale měla být až devátá epizoda, takže si na ni budeme muset dlouho počkat. Detaily o této dějové lince o Allie a záhadné mimozemské ženě jsou stále drženy přísně pod pokličkou, takže prozatím netušíme, co se z této linky vyklube.

Potěšilo vás, že jste v záběru viděli Shiri? A chtěli byste, aby se v seriálu objevili i nějací další herci z původního seriálu? V komentářích nám můžete prozradit, kdo by to pro vás byl.

Zdroj: Deadline


Jít na Roswell, New Mexico | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře