Roswell vítá další posilu z The Originals

Roswell vítá další posilu z The Originals

6.3.2022 12:10


Pokud jste věrnými diváky seriálu Roswell, New Mexico, určitě jste si už všimli, že tento seriál slouží i jako nové pole působnosti pro mnoho herců z upířích seriálů The Originals a The Vampire Diaries. Každým rokem jsme se dočkali nějakého přírůstku a stejně tomu bude i ve čtvrté řadě.


Čtvrtá řada seriálu přivítá na své palubě několik nových posil, které doplní zástup jejích herců. Už nějakou dobu víme, že můžeme v nové sérii počítat s Shiri Appleby, kterou jsme poprvé mohli spatřit v samotném závěru třetí řady. To ale nebude všechno, neboť se k seriálu připojuje trojice dalších herců do vedlejších rolí.

Asi tou nejvýraznější hereckou posilou bude herec Andrew Lees, kterého mohou fanoušci seriálu The Originals poznat jako Luciena Castlea, úplně prvního přeměněného upíra, který se objevoval ve třetí řadě. V Roswellu jej budeme vídat po boku herečky Zoe Cipres, neboť spolu budou tvořit zlodějské duo Bonnie a Clyde, které bude přepadat roswellské banky, neboť jsou odhodlaní ukradnout si zpátky to, co po právu náleží jim. Andrewův Clyde je muž s velkým přesvědčením a bojuje, aby udržel svou rodinu na správné cestě a potenciálního spojence spatří v Michaelovi. Zoe ztvární Bonnie, která má sice impulzivní povahu, ale zároveň je starostlivá, zvídává žena, která se snaží nalézt své místo na Zemi, což je něco, čemu dokáže Michael porozumět. Jak můžeme z náznaků jejich popisků usuzovat, toto duo bude nejspíše mimozemského původu a asi spatří v Michaelovi svého spojence a vůdce.


(Tato dvojice ztvární zlodějské duo Bonnie a Clyde. Foto: Deadline)

Zatím poslední ohlášenou posilu si zahraje herečka Rekha Sharma. Její postava jménem Shivani je mezinárodně uznávanou futuristkou a technologickou podnikatelkou, která za svými geniálními výstřelky ukrývá vřelost a moudrost.

Zdroj: Deadline (1, 2)

Jste zvědavi na postavy, které tito herci ztvární?


Jít na Roswell, New Mexico | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!