Patrick Warburton míří do Řady nešťastných příhod. Nového Klíšťáka ale vynechá

Patrick Warburton míří do Řady nešťastných příhod. Nového Klíšťáka ale vynechá

20.3.2016 21:25


Jedna z hlavních hvězd Pravidel zasnoubení si na chvíli od seriálů odpočinula. Už to ale neplatí. Seriálový Jeff Bingham právě táhne novou komedii na NBC. Nedávno si ho navíc všimli i na Netflixu, kde ho obsadili do seriálu s Neilem Patrickem Harrisem.


Rodinných komedií o vztazích rodičů a jejich dětí zjevně není nikdy málo. Nejnovějším přírůstkem do této početné rodiny seriálů je sitcom Crowded. V něm se dva manželé radují z toho, jak si užívají život sami. Idylku jim ale zkazí jejich dvě dcery, které se vrátí ze světa a chtějí s nimi opět bydlet.

(Patrick Warburton a Carrie Preston v seriálu Crowded. Foto: NBC)


Premisa nové komedie je celkem okoukaná. Herecké obsazení je o něco zajímavější. V hlavních rolích dvou manželů se totiž objeví Patrick Warburton (seriálový Jeff Bingham) a Carrie Preston známá třeba z True Blood nebo The Good Wife. První díly seriálu zatím nejsou nijak závratně zábavné, ale není to ani naprostý odpad. Ostatně podívat se na něj můžete sami, venku už jsou v tuto chvíli první dvě epizody.

Mnohem zajímavější projekt, který Warburtona čeká, má v rukou streamovací gigant Netflix. Ten už přes rok pracuje na osmidílné adaptaci Řady nešťastných příhod od Daniela Handlera, který je napsal pod pseudonymem Lemony Snicket. Hlavní roli v plánovém seriálu už dostal Neil Patrick HarrisHow I Met Your Mother – zahraje si hraběte Olafa – a Warburton ztvární samotného vypravěče, tedy Lemonyho Snicketa. Seriál se bohužel ale ještě nezačal natáčet a kdy ho uvidíme zatím nevíme.

(Nového Klíšťáka už si Patrick Warburton nezahraje. Foto: FOX)

A Patricka Warburtona se týká i další seriálová novinka, i když trochu nepřímo. Kdo pamatuje na animovaného Klíšťáka ze SuperMaxu, ten dost možná znal i stejnojmenný hraný seriál v originále nazvaný The Tick. Warburton v něm hrál titulní roli komického hrdiny, který zlosynům v jeho městě nenechá projít žádnou kulišárnu. O seriál teď projevil zájem Amazon a jak uvádí web Deadline, pilotní díl nechá zpracovat producent seriálů Turn: Washington's Spies nebo Bones Barry Josephson a tvůrce Klíšťáka Ben Edlund. V tomto restartu se má hlavní superhrdina vzpamatovávat ze ztráty paměti a opět a znova bojovat proti zločinu.

V seriálu si bohužel Warburton nezahraje. Kdo zaujme jeho místo stále není jasné. Už teď se ale ví, že v rolích jeho parťáků se objeví Griffin Newman (Vinyl) jako Arthur Everest a Valorie Curry (House of Lies) jako jeho sestra Dot. První díl by mohl režírovat Wally Pfister (Transcendence, Flaked).

Abychom ale nemluvili jen o Patricku Warburtonovi, i další herci z Rules of Engagement se hezky činí. Megyn Price (Audrey) uvidíme v nové netflixovské komedii The Ranch, Bianca Kajlich (Jennifer) hraje už ve třetí řadě úspěšné komedie Undateable a Olivera Hudsona (Adam) mohli diváci poznat v Nashville či Scream Queens. Sukničkář Russell, respektive komik David Spade se v televizi moc neobjevuje a spíše se zaměřuje na živá stand-upová vystoupení. Jeho podřízený Timmy je na tom „seriálově lépe“ – Adhir Kalyan hraje jednu z hlavních rolí v letošní sci-fi novince Second Chance.


Jít na Rules of Engagement | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře