S04E14: Reckoning

S04E14: Reckoning

CZ 22.4.2021 3 060 000 42 minut


Během toho co tým pracuje na zastavení násilného útoku na město, jsou nuceni konfrontovat skupinu, která je zodpovědná za smrt členky týmu, Eriky Rogersové. Hondo a Leroy se neshodnou, jak se postavit k Darrylově rozvíjejícímu se podnikání a Luca se pokouší rekrutovat důstojnici Noru Fowlerovou na každoroční soutěž jednotek.

Základní informace:

Režie: Maja Vrvilo
Scénář: Amelia Sims
Herci: Shemar Moore (Daniel ‚Hondo‘ Harrelson), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Jay Harrington (David ‚Deacon‘ Kay), Deshae Frost (Darryl Henderson), Lou Ferrigno Jr. (Rocker), Joy Osmanski (Jennifer Carrová), Norma Kuhling (Nora Fowlerová), Adam Aalderks (Lee Durham), Derek Ray (Hill), Nicole Steinwedell (Tabitha) a Michael Beach (Leroy Henderson), … 

Foto: CBS


Thumbnail Play icon


  • flok45
    flok45 22.4.2021 | 10:33:55

    Pro mě bylo k naštvání vidět Deaca mezi těmi rasisty i když oni si tak neříkají, ale naštěstí Deacon je správný chlap. Chtělo by to Lucu zpátky do terénu.


S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Obba Babatundé (Daniel Harrelson st.), Bre Blair (Annie Kayová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), David Rees Snell (John Burrows), Cathy Cahlin Ryan (Wendy Hughesová), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), David Lim (Victor Tan), Kenny Johnson (Dominique Luca), Lina Esco (Chris Alonsová), Alex Russell (Jim Street), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), Michael Beach (Leroy Henderson), Deshae Frost (Darryl Henderson), Karissa Lee Staples (Bonnie Lonsdaleová)