Čtvrtá řada se vrací s dvojitou porcí dílů už 11. listopadu

Čtvrtá řada se vrací s dvojitou porcí dílů už 11. listopadu

14.10.2020 13:42


Hondo a jeho elitní tým SWAT se vrátí na obrazovky za necelý měsíc. A to rovnou najednou se dvěma díly. V prvním díle se bude tým zabývat rasovým napětím mezi policií a černošskou komunitou a v druhém budou spolupracovat s CIA a snažit se dostat mezinárodního zločineckého bosse.


Seriál S.W.A.T. se vrací na televizní obrazovky se svojí čtvrtou řadou už 11. listopadu. A ro rovnou dvojitou porcí dílů. Prvním premiérovým dílem bude díl, který měl sloužit jako finále minulé řady. V něm budeme pomocí flashbacků sledovat současné i minulé napětí mezi policejními složkami a černošskou komunitou. Tedy se bude dále rozvíjet téma, kterého jsme se dočkali v úplně prvním díle našeho seriálu. V druhém díle bude Hondův tým sloužit jako sledovací jednotka pro CIA a rasové diskriminaci bude čelit tentokrát Tanova asijská matka.

Popis prvního dílu:

Hondo, jeho otec Daniel st. a jeho pěstounský syn Darryl čelí historii rasového napětí v Los Angeles mezi bezpečnostními složkami a černou komunitou skrze zpětné záběry do města v roce 1992 po rozsudku Rodneyho Kinga. A tým SWAT pronásleduje roztříštěný drogový kartel El Diablo ukrývající se ve městě a džihádistickou skupinu, která nechává v koordinovaných útocích vybuchovat bomby.


Popis druhého dílu:

Tým SWAT slouží jako domácí sledovací jednotka pro CIA a snaží se potvrdit, jestli se mezinárodní zločinecký boss znovu nevrhl do podnikání, poté co byl po dlouhé roky mimo. A Tanova matka, Chan Fei, je obětí rasové diskriminace a Hondo se poprvé od jejich rozchodu potkává se svojí expřítelkyní Nichelle.

Těšíte se na další dobrodružství Hondova týmu?

Foto: CBS


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře