Finální díl se bude vysílat až za tři týdny

Finální díl se bude vysílat až za tři týdny

30.4.2020 18:00


Posledního dílu řady se dočkáme až za tři týdny, jelikož stanice během té doby dala přednost dílům reality show Survivor. A co na přerušení natáčení kvůli koronavirové pandemii a jejímu dopadu na finále třetí řady říká hlavní producent Shawn Ryan? To se dozvíte ve článku.


Třetí řada seriálu S.W.A.T. je o jeden díl zkrácená, jelikož Hollywood v půlce března ukončil veškeré natáčení kvůli koronavirové pandemii. A to prý finále mělo být velkolepé.

Poté co bylo ukončení natáčení oznámeno, showrunner Shawn Ryan řekl:


Stěží jsme zvládli dokončit 21. díl. Samozřejmě jsme nemohli natočit naše finále. Ale hádám, že jelikož jsme začali dříve, ztratili jsme pouze jeden díl, kdežto další seriály dva až čtyři. Ale i tak nezamýšlené finále přinese třetí řadě zajímavé uzavření – a i s malým cliffhangerem. Zrovna před pár dny jsem producentům a scenáristům řekl, že mě překvapilo, jak dobře díl může fungovat jako finále. Je to velký díl s velkými emocemi. Nejsem nešťastný, že to bude poslední díl řady.

(Foto: Twitter @swatcbs)

Ale jak mělo vypadat původně finále třetí řady? A dočkáme se ho někdy?

Jak bylo oznámeno na začátku sezóny, finále S.W.A.T. se mělo vysílat 29. dubna, což je den 28. výročí nepokojů v Los Angeles. Seriál se měl na výročí zaměřit a v díle jsme se měli dočkat srovnání přítomnosti a minulosti, ve které se puberťácký Hondo a jeho otec museli potýkat s nepokoji.

Pokud bude seriál prodloužen, flashbackového dílu se pravděpodobně dočkáme jako premiérového dílu nebo jako jednoho z prvních dílů řady. Ryan ještě poznamenal: „Epizodu natočíme, protože je to velmi speciální díl, ve kterém zhlédneme nepokoje z perspektivy puberťáckého Hondy.“

Sami jsme zvědaví, jaké finále bude. I u dalších seriálů bylo řečeno, že nové „finále“ budou důstojným ukončením řady, ale slavně to nikdy nedopadlo.

Zdroj článku: TVLine


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře