S.W.A.T. si vybojovalo pátou řadu

S.W.A.T. si vybojovalo pátou řadu

17.4.2021 13:18


Každým rokem to měl seriál S.W.A.T. velmi nahnuté, jestli bude prodloužený. A ani letos nezklamal, jelikož si další řadu vybojoval. Takže příští rok se dočkáme už páté řady, ve které bude dále řádit Hondo, Luca, Deacon, Street, Chris a Tan. Jste rádi?


Skoro od počátku vysílání sledovanost seriálu nebyla nijak vysoká. Druhá řada byla ještě vcelku jistá, ale dál to bylo vždy velmi nahnuté. Určitě si vybavíte naše souhrny sledovaností drama seriálů v polovině sezón z minulých let, na kterých šlo vidět, že se seriál pohybuje vždy ve velmi nebezpečných čísel. Každoročně ale naše pesimistické závěry seriál rozcupoval na kousky a byl prodloužen do dalšího roku.

Letos jsme souhrn sledovaností nedělali, jelikož je seriálová sezóna dosti narušena koronavirovou pandemií. Zběžně ale můžeme říct, že sledovanost dílů oproti minulé řady znovu klesla. Každý díl má cca o milión diváků méně než loni. Pokles sledovanosti ale postihl veškeré seriály na kabelových televizích. Je to pravděpodobně způsobeno přelivem diváků na streamovací služby a možností si pustit oblíbené seriály zpětně nebo na internetových službách stanice.

(Prodloužení seriálu určitě pomohly i velmi kvalitní díly letošní řady, Foto: CBS)

Také stejně jako loni se situace ve světě moc nezměnila a stanice nepřipravují tolik nových seriálů jako předešlé roky. Není se čemu divit, se všemi bezpečnostními opatřeními kvůli koronaviru… Takže ať nenapínáme, stanice CBS večer ve čtvrtek 15. dubna oznámila, že seriál S.W.A.T. prodlužuje na pátou řadu.

Jste rádi?


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře