Stephanie Sigman opouští S.W.A.T.

Stephanie Sigman opouští S.W.A.T.

7.10.2019 8:00


S kapitánkou Cortezovou se už neuvidíme, protože její představitelka se rozhodla seriál opustit. Jaké k tomu měla důvody, se dozvíte v článku.


Stephanie Sigman, která minulé dvě řady hrála kapitánku Jessicu Cortezovou se rozhodla opustit seriál. Náznaky odchodu jsme dostali už na konci minulé řady, kdy se Jessica rozhodla jít na pětitýdenní trénink FBI a tehdy se jí Hondo zeptal, jestli se pak hodlá vrátit, na což nijak neodpověděla.

Herečka po vydání prvního dílu třetí řady přidala na svůj Twitter příspěvek, ve kterém definitivně potvrdila svůj odchod: Jessica Cortezová vyrazila za novým dobrodružstvím… a stejně tak i já. Odchod proběhl ale v přátelském duchu. Stephanie, která tento měsíc porodila svoje první dítě, napsala, že byla během dvou letech se svojí prací v seriálu šťastná a je hrdá na sílu, kterou její ztvárněná postava měla.

Příspěvek potvrdil i v komentářích producent seriálu Shawn Ryan: „Děkuji moc… za její obrovskou práci ve S.W.A.T. Bylo potěšením pro ni psát a zjišťovat, co dalšího každý týden její postava prožije. Stephanie je vysoce talentovaná herečka. Těším se, až uvidím, co dalšího profesionálně dokáže. Budu jí držet palce.“

(Jessica spolu s velitelem Hicksem. Foto: CBS)

Také díky jejímu odchodu lépe chápeme nové obsazení Amy Farrington do role detektivky Piper Lynchové a jejímu povýšení do hlavní role.

Doufejme, že seriálu odchod tak skvělé postavy výrazně neublíží a Amy Farrington dostatečně zaplní její místo v divizi S.W.A.T. A co si o odchodu Jessicy myslíte vy? Napište nám svoje reakce do diskuse.

Zdroj článku: TVLine


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!