Satisfaction se s druhou sérií vrátí v říjnu!

Satisfaction se s druhou sérií vrátí v říjnu!

13.8.2015 16:40


Po velice rychlém potvrzení druhé řady, přišlo nekonečně dlouhé čekání na oznámení jejího začátku. Ovšem další čekání následuje…


Když se skoro před rokem odvysílalo finále první řady snad nikdo nepochyboval, že druhá sezóna bude. To se během následujícího měsíce potvrdilo a stanice USA Network oznámila prodloužení.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o letní novinku s deseti díly, čekalo se, že druhá řada opět začne někdy na začátku léta. Nestalo se tak. S přibývajícími měsíci, kdy stanice prakticky mlčela, bylo očekávání data premiéry pořád větší a větší. Čím dál více se množily dotazy diváků na oficiálních stránkách na sociálních sítích stanice USA Network i seriálu Satisfaction. Ovšem stanice i správci na sociálních sítích mlčeli.

(Grace a Neil se vrací 16.10. Foto: USA Network)

Tohle mlčení stanice prolomila včera! Oznámila, že pokračování se dočkáme až 16. října, u nás tedy v sobotu 17.10 brzy ráno. Čeká nás tedy další více než dvouměsíční čekání. Od konce minulé série do začátku té nové uplyne tedy bezmála třináct měsíců! A opět se můžete těšit na titulky z naší dílny.


Jít na Satisfaction (US) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!