Co zatím víme o třetí sérii Vřískotu

Co zatím víme o třetí sérii Vřískotu

19.7.2017 10:30


Třetí řada nám přinese zcela nový příběh s úplně novými postavami. Co o ní zatím víme?


Když byl seriál Scream loni v řijnu obnoven pro šestidílnou třetí sérii, fanoušci si konečně oddychli. S novým tvůrcem ale stanice MTV pracuje na celkovém rebootu – nový příběh, nové místo, nové postavy. Co se týče původního obsazení předchozích dvou řad, těm dala MTV v tichosti svolení hledat si novou práci.

(S lakewoodskou partou se již nesetkáme. Dozvíme se alespoň, jak to s nimi dopadlo? Foto: MTV)


Děj třetí řady se točí kolem Deiona Elliota, místí fotbalové hvězdy, jehož začne pronásledovat jeho tragická minulost, a ohrožuje jeho plány k úspěšné budoucnosti a životy nepravěpodobné skupiny přátel.

Dion je středoškolský hráč fotbalu, který má na dosah vysokoškolské stipendium. Pak se ale objeví maskovaný zabiják, jenž proti němu použije jeho nejtemnější tajemství, otočí jeho život vzhůru nohama a zpochybní jeho zdravý rozum.

Liv je Dionova přítelkyně, krásná a chytrá roztleskávačka. Vždy se snaží pomoct potřebným, i když se přitom občas spálí.

Kym je rebelkou celé skupiny, vždy říká, co si ostatní jen myslí. Je organizovaná a ochranářská, což se jí bude hodit, až se vrah zaměří na její přátele.

Beth je tak trochu „jiná“ seniorka, má zvláští styl a morbidní sbírku zájmů. Je „chodící encyklopedií všech hororů“.

Jamal je Dionův nevlastní bratr. Má velké srdce a chová k Dionovi nehynoucí oddanost.

Amir je hodný kluk, jehož rodiče očekávají, že bude vzorně studovat, bude se držet dál od dívek a jednou převezme rodinný podnik. Je sociálně neohrabaný a sní o tom, že jednoho dne bude dělat hudbu.

Zatímco Dion a Jamal by měli být černí, pro role Liv a Kym můžou být herečky ruzného etnika.

Pro poslední dva zmíněné byli nedávno odhaleni i jejich představitelé. Dionova nevlastního bratra Jamala si zahraje americký raper Tyga, vlastním jménem Michael Ray Nguyen-Stevenson.

Další americký raper a herec Christopher Jordan Wallace si pak zahraje Amira.

Natáčení třetí řady se přesouvá z Louisiany do Atlanty. Stanice MTV odvysílá všech šest epizod někdy v březnu během pouhých tří dnů.

Zdroj: TVLine, The Hollywood Reporter


Jít na Scream | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!