Hlasujte: Kdo je vrah?

Hlasujte: Kdo je vrah?

15.8.2016 14:53


Již za dva dny se dočkáme poslední epizody druhé řady, která nám odhalí totožnost vraha. Kdo to podle vás je?


Emma Duval

Její neustále noční můry a výkyvy vzteku by sice mohly něco znamenat, ale opravdu by tvůrci udělali z ubohé oběti první řady vraha? Nejspíš ne. Vrah Emmě navíc párkrát volal a Emmu vidíme až přílíš často na to, aby měla čas na vraždění.

Mohla by být vrah: Ne

Audrey Jensen

U Audrey jsme na tom podobně jako u Emmy. Na obrazovce ji vidíme snad ještě častěji než Emmu a o její stálých zprávách a hovorech od vraha ani nemluvě. Audrey není vrah, ale oběť.


Mohla by být vrah: Ne

Brooke Maddox

Mohla by snad tato křehká dívka shodit Langovou ze schodů? V druhé řadě se její postava sice drží stranou, ale letošní vrah vypadá spíš na muže. Malou a slabou dívku jako je Brooke můžeme rovnou vyloučit. Nebo jsou vrahové dva a ona je jeho komplicem? Dovolila by pak, aby vrah zabil Jakea?

Mohla by být vrah: Ne

Noah Foster

Ani Noah vrah určitě nebude, neboť byl sám vrahem unesen a pohřben zaživa. A i když o svou „nevinnost“ přišel, stále je z celého města ten nejnevinnější člověk.

Mohl by být vrah: Ne

Kieran Wilcox

Poslední z naší lakewoodské pětky a hlavní podezřelý fanoušků. Proč? Pipeřin komplic vraždil již v první řadě a právě tam jsme mohli sledovat Kieranovo divné chování. Vrah mu nikdy nevolal a nikdy jsem neviděli Kierana a vraha zároveň. Kieran byl sice v osmém díle na karnevalu unesen, ale co když se unesl sám?

Mohl by být vrah: Ano

Eli Hudson

Po minulé epizodě je pro mnohé jistě hlavním podezřelým právě Eli. Ale není to až moc okaté? Už od začátku vystupuje jako tajemná postava, navíc se zdá být zamilovaný (posedlý) do Emmy. V minulosti se vloupal do ložnice cizí holky, do cizích domů se vkrádá pořád a během minulých vražd byl vyfocen na Willově pohřbu. Ukradl starostovi jeho cenné dokumenty, nalákal jej na starou farmu a zabil. A nebo ne?

Mohl by být vrah: Ano

Gustavo Acosta

Další novou tajemnou postavou druhé řady je šerifův syn. Tajně si kreslí lidi kolem sebe a zahaluje je krví do svého komiksu. Jsou však jeho úmysly čistě umělecké, nebo je právě on naším vraždícím psychopatem?

Mohl by být vrah: Ano

Další postavy:

Brandon James – ANO (pokud opravdu žije)

Miguel Acosta – NE

Maggie Duval – NE

Kristin Lang – NE

Kevin Duval – ANO

Tina Hudson – ANO

Mrtvé postavy (vrahem rozhodně nebudou) – Jake Fitzgerald, Eddie Hayes, Seth Branson, Hayley Meyers, Zoe Vaughn, Quinn Maddox

Vzhledem k tomu, že si Pipeřin komplic mohl najít svého komplice, můžete zvolit až dvě postavy. 

Kdo je vrahem druhé řady?

43%
20%
11%
7%
5%
4%
3%
2%
2%
2%
1%
1%
1%
0%
192 hlasů

Jít na Scream | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!