Cobie Smulders se vrátí jako Maria Hill v seriálu Secret Invasion

Cobie Smulders se vrátí jako Maria Hill v seriálu Secret Invasion

4.12.2021 9:30


I série Secret Invasion se hlásí o slovo, která se aktuálně natáčí. Kromě Talose, Nicka Furyho se tak dočkáme i Marie Hill. Seriál tedy začíná dostávat poměrně jasné obrysy ohledně známých postav. A určitě se dočkáme i dalších. Dále se má ctít komiksová předloha, i když změny jsou nevyhnutelné.


Není nic lepšího než začít víkend trochu veseleji. V seriálu Secret Invasion se dočkáme i Cobie Smulders. Hvězda ze seriálu How I Met Your Mother se průřezově objevuje ve filmech MCU již od první fáze, většinou po boku Samuel L. Jacksona. Tentokrát tomu nebude jinak, tato dvojice se objeví i v našem seriálu. Nick Fury a Maria Hill jsou tak opět na scéně.

Seriál se aktuálně natáčí a na starost ho mají Thomas Bezucha a Ali Selim. Jedním z předních producentů seriálu je Jonathan Schwartz, který během premiéry filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings prozradil, že seriál není stoprocentní adaptací komiksové série Secret Invasion. Seriál si znovu bere jen nejzákladnější myšlenku a některé ústřední momenty, které budou v seriálu použity.


(Maria Hill se opět vrátí. Foto: Disney+)

To ale v podstatě není nic nového. U MCU filmů a seriálů jsme se ještě nedočkali úplně přímé adaptace, která by jen proměnila komiksová políčka na obrazovku v kinech. A možná je to dobře, kreativita scénáristů nesmí být potlačena, nicméně vždy se musí ctít zdrojový materiál. Ono převedení komiksů jedna ku jedné do filmu by ani nemuselo fungovat.

Naposledy jsme Mariu Hill viděli ve filmu Spider-Man: Far From Home, v seriálech se nám zatím vyhýbala, pakliže nebudeme počítat Agents of S.H.I.E.L.D., kteří stojí poměrně mimo MCU. Dále se v seriálu můžeme těšit na tyto hvězdy jako jsou Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scott, Christopher McDonald, a Carmen Ejogo.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Secret Invasion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře