Emilia Clarke vysvětluje, proč se přidala k Marvelu a přirovnává je k jedné velké společnosti

Emilia Clarke vysvětluje, proč se přidala k Marvelu a přirovnává je k jedné velké společnosti

7.6.2021 16:25


Emilia Clarke aktuálně propaguje svůj vlastní komiks, nicméně si udělala čas a rozpovídala se také o Secret Invasion. I když stále nevíme, koho Clarke bude hrát, nyní máme daleko větší představu, proč se tato nadaná herečka přidala ke studiu Disney. Jaký je tedy ten důvod?


Emilia Clarke se chystá na svůj vlastní debut komiksu M.O.M.: Mother of Madness, nicméně novináři se jí rádi zeptají i na Secret Invasion, což je jeden z největších projektů, ve kterém bude Clarke v blízké budoucnosti účinkovat. Clarke se přiznala, že zpočátku nebyla velkou fanynkou komiksů. Nicméně následně se k ní dostalo pár sešitů Supermana a posléze Spider-Mana a jejich příběhy si zamilovala.

Pokud by si herečka měla vybrat, přesto asi vždy sáhne po fantasy, na kterém vyrostla. Není tedy divu, že se našla právě v Game of Thrones, protože to je přesně ten žánr, který Emilia Clarke miluje. Jelikož má ale blízko k jakémukoliv nadpřirozenu, vpadnout do komiksového světa nebylo pro ni až tak těžké. Tam si až uvědomila, jak komiksové příběhy mohou být velké a je v nich mnohem víc, než by se na první pohled zdálo.


Důležitá je pro Clarke představivost a být neustále otevřen novým věcem. Právě díky čtení fantasy je její představivost poměrně velká, protože již od dětství si musela vizualizovat příběhy a postavy známé pouze z knížek. A podle jejích slov tvůrci od studia Disney disponují opravdu velkou představivostí. Podle herečky se až zdá, že na MCU pracují ti aktuálně nejlepší lidé na světě, a proto jsou jejich blockbusterové filmy tak úspěšné.

(Clarke na prvním místě miluje fantasy, ale komiksy už má taky ráda. Foto: Disney)

Clarke je navíc toho názoru, že celkově pomáhají zvednout důležitost a obecně úroveň všech ostatních blockbusterů. Laťka je totiž nyní nastavená opravdu velice vysoko. Emilia Clarke bere Disney jako snovou společnost, pro kterou vždy chtěla pracovat. Podle jejích slov se jedná o jednu velkou rodinu skvělých a kreativních lidí, kteří předvádějí výborné výkony. A prostě u tohoto chcete jako herečka být, pokud jen máte příležitost.

Clarke celé studio Disney bere jako Apple. I Apple má velice silné postavení na trhu a každičký produkt je sice pod šíleným drobnohledem, ale stále určuje trendy dnešní doby. A podobně to má studio Disney. A pokud jste herec a chcete pracovat s těmi nejlepšími tvůrci, zkrátka je vaší milou povinností kývnout na nabídku od takového studia. Herečka navíc měla s Myšákem zkušenosti již při natáčení filmu Solo: Star Wars Story.

No a kdy si herečka uvědomila, že komiksové filmy jsou tak velké? Když se poprvé dostala na Comic-Con při propagaci seriálu Game of Thrones, uvědomila si, jak velkou fanoškovskou základnu Marvel má. A to zkrátka nelze opomíjet. Sama se tehdy divila, kde celou dobu tito fanoušci byli, zda nebyli někde schovaní. Nyní ale Marvel velice podporují a Clarke doufá, že to tak bude i po pandemii a patřičné fanoušky si získá i série Secret Invasion.

Také byste chtěli pracovat pro společnost Disney, kdybyste měli příležitost?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Secret Invasion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!