Herečka Chloe Bennet se vyjádřila k účinkování v seriálu

Herečka Chloe Bennet se vyjádřila k účinkování v seriálu

28.9.2021 17:00


Fanoušci a média byli neodbytní ohledně účinkování Chloe Bennet v seriálu. Při jejím skončení na projektu Powerpuff od stanice CW všichni doufali, že hlavním důvodem je právě role v Secret Invasion. Chloe se proto konečně vyjádřila, jak to vypadá s jejím zapojením do seriálu.


Herečka Chloe Bennet se nakonec ke svému účinkování vyjádřila na svém Instagramu, kde v několika příbězích vysvětlila, jak to ve skutečnosti je. Podle Chloe se zvěsti staly tak všudypřítomnými, že herečka dostávala každý den „stovky zpráv“ a dokonce se na ni fanoušci obrátili i při osobním setkání. Proto se rozhodla, že je na čase s tím něco udělat a že bude nejlepší formálně prohlásit, zda bude opět součástí Marvelu.

Většinou se těmto věcem vyhýbám, ať už se jedná o sociální sítě nebo tak vůbec, ​​protože jsem si myslela, že to možná přejde, ale nestalo se tak. V žádném případě nejsem připoutána ani zapojena k seriálu Secret Invasion. Upřímně ani nevím, co to vlastně je. Šla jsem vám to sem říct jen proto, že se to dostalo do bodu, kdy každý den dostávám stovky zpráv o tomto projektu. Už za mnou fanoušci chodí i v osobním životě, naposledy to bylo dneska v Targetu v uličce s tampony. Tak jsem si řekla, že jen pročistím vzduch.


Foto: ABC

Hodně fanoušků miluje postavu Daisy Johson, proto si přejí, aby se v seriálu objevila. Je však třeba poznamenat, že zatímco postava byla představena s myšlenkou, že existuje ve stejném vesmíru jako filmy od Marvelu, vztah mezi filmovými a televizními projekty Marvelu se úplně nevyvinul. V průběhu let se filmy distancovaly od projektů Marvel TV, včetně Agents of S.H.I.E.L.D., s téměř žádným odkazem na to, co se děje v celkové franšíze. Pověsti o hereččině zapojení do Secret Invasion se staly obzvláště převládajícími poté, co herečka odešla z projektu Powerpuff od stanice CW. Většina fanoušků si její odchod odvodila tím, že se zúčastní natáčení na nadcházející show od Disney+.

Věřili jste tomu, že se Chloe zúčastní natáčení, nebo jste si nemysleli, že by herečka v seriálu byla?


Jít na Secret Invasion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!