Killian Scott se údajně připojí k seriálu společně s režiséry Bezuchou a Selimem

Killian Scott se údajně připojí k seriálu společně s režiséry Bezuchou a Selimem

17.5.2021 22:30


Seriál se nám postupně tvaruje a teď tu máme zprávu o herci Killianu Scottovi, který se momentálně chce dohodnout s Marvelem na případné spolupráci. Dále nám byli potvrzeni dva režiséři pro seriál.


Seriál Secret Invasion pomalu nabírá na obsazení. Před několika týdny se k Samuelu L. Jacksonovi, Benu Mendelsohnovi a Kingsley Ben-Adirovi přidaly Emilia Clarke a Olivia Colman. Nyní se do seriálu nejspíš přidá herec Killian Scott. Killian momentálně jedná s Marvelem o smlouvě a případné roli. Herec byl nedávno viděn v hlavní roli naproti Courtney B. Vance v novém dramatickém seriálu od stanice AMC 61st Street a nedávno se stal hvězdou seriálu Dublin Murders od BBC. Killian se účastnil i seriálů jako Damnation, C.B. Strike a Ripper Street.

Kyle Bradstreet, známý pro Mr. Robot, je scénáristou a výkonným producentem seriálu. Očekává se, že seriál se bude natáčet v Evropě později v tomto roce. Není jasné, jaké bude rozdělení epizod. K seriálu se připojili dva režiséři, Thomas Bezucha a Ali Selim.


Bezucha, který pracoval dříve v módním designu před přechodem do zábavního průmyslu, také napsal a režíroval The Family Stone, divadelní komedii, ve které hráli takové hvězdy jako Diane Keaton, Sarah Jessica Parker, Rachel McAdams, Claire Danes a Luke Wilson a komedii Monte Carlo v nichž hrály Selena Gomez či Leighton Meester.

Selim již nějakou dobu pracuje v televizních dramatických thrillerech, mimo jiné v pořadech In Treatment, God of God a Manhunt. Byl editorem a scénáristou na filmu The Looming Tower, minisérii z roku 2018 vytvořené Danem Futtermanem a Alexem Gibneyem, která získala několik nominací na Emmy.

Foto: Disney+

Jste zvědaví, co nám seriál přinese?


Jít na Secret Invasion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře