Martin Freeman se jako Everett Ross objeví i v Secret Invasion

Martin Freeman se jako Everett Ross objeví i v Secret Invasion

14.3.2022 9:26


Seriál Secret Invasion se s tím nemaže. Uvidíme v něm jednu filmovou hvězdu za druhou a zdá se, že tvůrci nehodlají zpomalovat. Nyní byl potvrzen Martin Freeman, který se opět vrací do role Everetta Rosse. Postavu mimo jiné uvidíme i v pokračování Black Panthera.


Kdybychom si na to měli vsadit, asi bychom tak udělali. Samuel L. Jackson nyní potvrdil, že herec Martin Freeman (Hobbit, Sherlock Holmes) se objeví v seriálu Secret Invasion jako Everett Ross. Freemana jsme poprvé v Marvel Cinematic Universe viděli v roce 2016 ve filmu Kapitán Amerika: Občanská válka.

(Dobrá posila, nemyslíte? Foto: Disney+)


Následně ještě důležitější roli měl ve filmu Black Panther. Režisér Ryan Coogler si herce a postavu Rosse tak oblíbil, že ji následně zakomponoval i do svého pokračování Black Panther: Wakanda Forever. Freemana si režisér tak vážil, že si s ním dokonce sedl a provedl ho celým příběhem druhého dílu. Nyní se Freeman opět vrací, tentokrát poprvé do seriálu.

Everett Ross se tak objeví po boku Nicka Furyho, Marie Hill a také Talose. Ze starých známých se taktéž mluví o tom, že se objeví i War Machine. Prakticky každá postava z MCU, která byla nějak politicky angažovaná, má poctít náš seriál svou návštěvou. Zdá se, že Secret Invasion bude opravdu velkou událostí, kde se zatím objeví nejvíce filmových herců v jednom malém seriálu.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Secret Invasion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře