Našlo MCU svého Normana Osborna, který se objeví v Secret Invasion?

Našlo MCU svého Normana Osborna, který se objeví v Secret Invasion?

12.8.2021 17:07


Studio Disney se aktuálně chystá na natáčení dalšího velkého projektu. Nyní se na palubu přidal další charismatický herec, který by mohl zamíchat celým MCU. Je dost pravděpodobné, že se objeví i v jiných seriálech a filmech. Dočkáme se konečně Normana Osborna?


S jistotou můžeme říci, že do seriálu zamíří skvělý herec Christopher McDonald (Hacks, Happy Gilmore). Ten je z účastí v MCU projektu naprosto nadšený. Již dlouhodobě Marvel sleduje, je si moc dobře vědom, že Disney svými komiksovými filmy naprosto drtí Hollywood. Studio je schopné do filmů a seriálů získat velké hvězdy, a tak je přirozené, že v těchto filmech chce hrát skoro každý.

McDonald není výjimkou a o zájmu studia se dozvěděl, když právě seděl v autě. Odpověď na nabídku byla úplně jasná a McDonald ani chvilku neváhal. Svou roli pochopitelně vyspoilerovat nemůže, protože už podepsal všechny úmluvy o mlčenlivosti. Prozradil ale, že má několik scén se Samuelem L. Jacksonem a také s Olivií Colman.


(Když ne Norman Osborn, tak kdo jiný? Foto: Disney)

Fanoušci ihned začali spekulovat, koho by si McDonald mohl zahrát. A jelikož odtajnění role nevíme ani u Emilia Clarke, která si z těch všech tajemství již dělá srandu, že kdyby prý něco prozradila, před domem má určitě nějakého hlídače a ochranku, která by hned zakročila, tak u McDonalda (a prakticky u všech dalších herců) je situace obdobná.

McDonald by si přesto mohl zahrát Normana Osborna, který v komiksu Secret Invasion! sehrál důležitou roli. Na příchod Osborna do MCU čekáme již dlouho. Není ale divu, že je v tomto kroku Marvel opatrný. Práva na postavu aktuálně vlastní studio Sony. A je dost možné, že studio zkrátka nechce riskovat, že představí velkou postavu, kterou následně nebude moci použít, pakliže nějaká dohoda mezi studii opět nedopadne dobře.

Těšit se tedy můžeme zatím předčasně, ale McDonald by rozhodně nebyl špatnou volbou. Zpravodajové nadále vypátrali, že Secret Invasion by se měla začít natáčet každým dnem. Natáčení by mělo trvat až do konce prosince. Uvidíme, zda dojde k nějakým průtahům natáčení. Přeci jenom se má natáčet především ve Velké Británii, kde se situace spojená s koronavirem mění poměrně často.

Jak moc se zatím těšíte na seriál? A uvidíme konečně Osborna?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)


Jít na Secret Invasion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!